Fiolka

Umaszczenie: czarne
Urodzony: 1.06.2016
Odrobaczenie: tak
Szczepienia: tak
Sterylizacja: tak
Test Fiv: ujemny
Test Felv: ujemny
Czip: tak
Kuweta: tak
Dom z dziećmi: tak, ale starszymi
Relacja z kotami: przyjazna
Relacja z psami: nie sprawdzono
Dodano 3.04.2018

Fiolka to filigranowa koteczka o aksamitnym, czarnym futerku. Dystyngowana, spokojna i cicha. Mimo, że czasem potrafi być wycofana i lękliwa, urzeka swoim proludzkim uspobieniem.
Z innymi kotami dogaduje się bardzo dobrze, ale najbardziej doceni chwile sam na sam z opiekunem lub promyki słońca na parapecie, gdzie uwielbia się wygrzewać! Jest bardzo łagodna i niedominująca. Kocha inne koty, ale też nie daje sobą rządzić. Delikatna, urocza i z charakterem. Fiolka to mikro-kotek, który potrafi pokazać innym swoje granice.

Bardzo lubi bawić się z kocimi kolegami, ale również zastygać w bezruchu bacznie obserwując otoczenie. To idealna „kocia figurka”: ma prześliczną sylwetkę – smukłą mordkę, okrągły brzusio i długi ogon. Tak, Fiola ma też lekką nadwagę. Kolejnym jej atutem jest lekko puchate i całkowicie czarne futerko. To kotka monochromatyczna – poza pięknymi, miodowymi oczami!

Fiolka ma delikatne usposobienie, jest łagodną panienką, zupełnie pozbawioną agresji. Nigdy nie używa pazurków i ząbków nawet przy zabiegach weterynaryjnych. Jest uległa i urocza. Obecnie mieszka w domu tymczasowym razem z dwoma synami i przybraną czwórką rodzeństwa – siostrą i trójką braciszków.

Fiolka lubi się przytulić do kociej cioci lub wujka, ale tylko kiedy ona ma na to ochotę! Największą radość sprawia jej drzemka na drapaku albo wigorowe gonitwy za własnym ogonem. Drapak to Fiolki królestwo – każdy niepożądany gość zostanie ku przestrodze pacnięty mikro-łapką. Fiolka potrafi używać drapaka – zarówno niskiego jak i wysokiego. Z radością wdrapuje się na ostatnie piętro i z dystansu podziwia okolicę! Uwielbia wszelkie zabawy i gonitwy, ale z dystansem traktuje kocie zabawki. Za to ciocia z wędką to zaproszenie do harców, to największa radość dla tej młodej kociczki.

Fiolka szuka domu niewychodzącego z pełnymi zabezpieczeniami (balkon/okna), jako jedynaczka lub do domu gdzie jest już inny kot.

♥ Więcej zdjęć Fiolki