Gapcio

Umaszczenie: czarno-srebrne
Urodzony: 8.05.2017
Odrobaczenie: tak
Szczepienia: tak
Sterylizacja: tak
Test Fiv: ujemny
Test Felv: ujemny
Czip: tak
Kuweta: tak
Dom z dziećmi: tak
Relacja z kotami: przyjazna
Relacja z psami: nie sprawdzono
Dodano 20.09.2017

Gapcio to koci maluszek, który wraz z rodzeństwem i dziką mamą trafił do nas prosto z opuszczonej piwnicy. Przerażone, brudne i zakatarzone kociaki szybko wypiękniały, domyły się, a po katarze obecnie nie ma ani śladu. Dlatego dziś nadszedł czas na szukanie im domów.

Gapcio to wyjątkowy przystojniak, który z pewnością złamie wiele człowieczych serc, bowiem ma bardzo niespotykane, czarno-srebrne umaszczenie. Jest bardzo ciekawskim i rezolutnym kociakiem. Ciągle zajęty różnego rodzaju pomysłami, zawsze jest pierwszy przy nowej zabawce, czy rzucanym przysmaku. Piłeczki, myszki, tunele, wędki nie umkną jego uwadze – w końcu każdą atrakcję warto poznać! Suchy listek czy zwykły rzucony papierek też są niezwykle interesujące. Każda nowa rzecz musi po prostu zostać dokładnie sprawdzona przez urocze łapki Gapcia! Jako że opiekunowie kocurka są „tylko” człowiekami, nie zawsze rozumieją wszystkie kocie zachowania, dlatego Gapcio zazwyczaj stara się im wszystko wytłumaczyć! Ma na to uroczy sposób – patrząc opiekunom głęboko w oczy, słodziutko miauczy, do czasu kiedy ogarną, co kot miał na myśli.

Mimo tak napiętego grafiku, Gapciu czasem śpi, a nawet przychodzi na obowiązkowe przytulanki do człowieka! Domaga się wtedy miziania i wzięcia na ręce. Mruczy przy tym uroczo. Uwielbia również koty, dlatego koniecznie musi mieć w domu ich towarzystwo! Z jego najlepszym kumplem Apsikiem toczą mordercze walki, które kończą się oczywiście rozczulającymi serce przytulankami.

♥ Więcej zdjęć Gapcia