Knedlik

Umaszczenie: białe z ciemnymi dodatkami
Urodzony: 1.09.2018
Odrobaczenie: tak
Szczepienia: tak
Sterylizacja: tak
Test Fiv: ujemny
Test Felv: ujemny
Czip: tak
Kuweta: tak
Dom z dziećmi: tak
Relacja z kotami: przyjazna
Relacja z psami: nie sprawdzono
Dodano 24.09.2019

Knedlik to kot wyrzucony przez poprzedniego opiekuna. Wcześniej jako maluszek uratowany został spod śmietnika przez osobę o dobrym sercu. To ona kociaki odchowała, a następnie oddała do nowego domu. Tam jednak kotek się znudził, a najprostszym rozwiązaniem okazało się wystawienie kociaka za drzwi. Błąkał się po osiedlu przez jakiś czas, płacząc nocami i żywiąc się w piwnicy dla bezdomniaków.

Gdy trafił pod naszą opiekę, okazał się być niesamowitym stworzeniem, które kontaktu z człowiekiem pragnie w zasadzie non stop. Bo Knedliś to kot niewiarygodny i każdego urzeka ilością swojej miłości. Człowiek jest dla niego najważniejszy. Na kolana pcha się zawsze i w każdym momencie. Razem z nim trzeba pracować, razem z nim jeść… oczywiście zanim grzecznie ułoży się na kolankach, będzie nadstawiał główkę do całowania i wtykał swój zimny nosek w twarz cioci. Mruczy przy tym niesamowicie! W zasadzie Knedliś mruczy już wtedy, gdy się na niego spojrzy! A gdy człowiek musi wstać, najlepiej by wziął koteczka na ramię i tak chodził z nim po mieszkaniu. Obowiązkowe jest też spanie przy cioci, najlepiej jak najbliżej, wtulonym i mruczącym.
Gdy cioci nie ma w pobliżu, lub jest już tak strasznie zajęta, że odstawia koteczka, by coś zrobić, Knedlik wylewa swoje pokłady miłości na inne koty. Bardzo je lubi i z całą ferajną uwielbia zalegać na kanapie. Tulą się i myją, bo Knedliś dba o czystość kumpli! Z nimi też lubi pobiegać po mieszkaniu i jest to chyba jedna z jego ulubionych zabaw. Myszki nie są aż taką atrakcją jak karton, ale na pierwszym miejscu zawsze będzie papierowa torba z oderwanymi uszami (dla bezpieczeństwa kota!). Można w tej torbie spać i jeździć nią po całym mieszkaniu. No i tłuc się z kumplami, którzy atakują stworka z szeleszczącej torby!

Knedlik to kot, który urzeka swoją miłością i zaufaniem do człowieka. Może być idealnym przyjacielem dzieci.

 

♥ Więcej zdjęć Knedlika