Sopka

Umaszczenie: biało-czarne
Urodzony: 2.03.2018
Odrobaczenie: tak
Szczepienia: tak
Sterylizacja: nie
Test Fiv: ujemny
Test Felv: ujemny
Czip: tak
Kuweta: tak
Dom z dziećmi: tak, ale starszymi
Relacja z kotami: przyjazna, nie nadaje się na jedynaka
Relacja z psami: nie sprawdzono
Dodano 24.04.2018

Sopka pochodzi z szóstki rodzeństwa, które wraz z mamą znaleźliśmy w jednej z pruszkowskich piwnic.

Sopka wydaje się być najodważniejszą damą z całego rodzeństwa. Gdy poznawała nowe miejsca, zazwyczaj pierwsza wychodziła na zwiady i rozpoczynała poznawanie terenu. Jest niezwykle ciekawska.

Koteczka uwielbia zabawę… jak szalona potrafi biegać w zasadzie za każdą zabawką. Nie ma znaczenia czy jest to myszka, piłeczka, czy zwinięty papierek. Wszystko jest idealne do tego, by poszaleć. Koteczka osiąga wtedy chyba prędkość światła, przez co w zabawie ciężko jej zrobić ostre zdjęcie! Pomimo, że uwielbia dobrą zabawę to jest jedną ze spokojniejszych kociaczków. Bo gdy już opada z sił, wychodzi z niej przeuroczy przytulak. Bo Sopka kocha ciocię i wujka całym swoim serduszkiem! Kocha też siostrzyczki i inne kociaki Bez innych kotów ewidentnie nie wyobraża sobie życia, bo samotne spanie i bieganie nie jest przecież takie fajne.

Jej biało-czarny pyszczek i niesamowite usposobienie na pewno rozkochają w sobie niejednego człowieka. Ta mała krówka przepada bowiem za pieszczotami i drapaniem po grzbiecie. I już tylko czeka żeby obdarować kogoś swoim niesamowitym mruczeniem!

♥ Więcej zdjęć Sopki