Tardis

Umaszczenie: biało-czarne
Urodzony: 1.10.2017
Odrobaczenie: tak
Szczepienia: tak
Sterylizacja: tak
Test Fiv: ujemny
Test Felv: ujemny
Czip: tak
Kuweta: tak
Dom z dziećmi: tak, ale starszymi
Relacja z kotami: przyjazna, nie nadaje się na jedynaka
Relacja z psami: nie sprawdzono
Dodano 3.04.2018

Tardis wraz z rodzeństwem i mamą zostali znalezieni w starym opuszczonym garażu na warszawskiej Woli. Był grudzień, temperatura na zewnątrz spadała poniżej zera, więc szanse maluchów na przeżycie spadały z każdym dniem i godziną. Przez kilka dni desperacko łapałyśmy maluchy przez kraty wybitego okienka, by uratować je przed śmiercią na mrozie.

Tardis bardzo szybko zaaklimatyzował się w nowym miejscu. Mimo, że na początku był przerażony, ciepły kocyk w przytulnej łazience, pełna miseczka i głaszcząca ręka cioci sprawiły, że szybko zmienił zdanie co do nowego miejsca zamieszkania! Maluch miał lekki koci katar, ale na szczęście i to złe wspomnienie poszło już dawno w niepamięć.
Kocurek pięknieje i robi się z niego prawdziwy przystojniak. Jest największy z całego rodzeństwa i wygląda na to, że wyrośnie z niego prawdziwy wielki kocur! No po prostu koci amant, którego spojrzeniu nie sposób się będzie oprzeć!

Tardis jest ogromnie ciekawski, zwłaszcza jeśli do zbadania jest kuchnia. To tam ciocia podaje kociastym mokrą karmę, za którą Tardis oddałby wszystko. To też zatem najlepszy moment i okazja, by przekonywać do siebie, czasem jeszcze niepewnego nowych osób kocurka. Brany na rączki przez ukochaną ciocię, od razu mruży oczka, a głaskany zaczyna uroczo mruczeć. Tardis lubi głaskanie i pieszczoty, chociaż czasem zdarza się jeszcze, że samodzielne zbliżenie się do człowieka jest dla niego małym wyzwaniem. Wyjątek stanowi człowiek z miseczką karmy, wobec takiego człowieka Tardis nie ma żadnych oporów. To najlepszy sposób by przekupić małego przystojniaka i od razu zdobyć jego serce!

Bo to że w jego pięknym różowym nosie, egipskich wielkich oczach i trójkątnym pyszczku można się bez reszty zakochać, macie gwarantowane!

Tardis szuka domu niewychodzącego z pełnymi zabezpieczeniami (balkon/okna).

♥ Więcej zdjęć Tardisa