Bibułka

Mam dom od: 18.05.2020

Szminka i Bibułka to dwie rezolutne siostry o pięknym umaszczeniu. Bibułka ma w większości białe futerko w buro-brązowe łaty. Dziewczynki trafiły pod naszą opiekę we wrześniu 2019r. Były jeszcze kocimi oseskami i od razu znalazły się pod opieką wyspecjalizowanej kociej cioci, która karmiła je butelką, dogrzewała termoforem i masowała kocie brzuszki.

Szminka i Bibułka są razem od zawsze, a obecnie mieszkają z dużym kocim stadem. Nie muszą być adoptowane razem, ale na pewno muszą trafić do domu gdzie jest już jakiś koci kumpel w podobnym wieku. Z łatwością odnajdą się też w domu, gdzie jest więcej zwierząt.

Jak przystało na kocią młodzież, dziewczynek wszędzie jest pełno. Bibułka świetnie i bardzo szybko dogaduje się z innymi kotami. Od maleńkiego wychowana jest z kocimi przyjaciółmi, dlatego wręcz kocha kocie towarzystwo, a ich wspólne zabawy są pełne radości. Koteczka jest dużo spokojniejsza od siostry, mimo to nie brakuje jej dziecięcej energii. To niepoprawny miziak, który zawsze musi być blisko człowieka. Pomaga mu we wszystkich czynnościach, towarzyszy o każdej porze dnia. A gdy już zaśnie zmęczona codziennymi obowiązkami, najchętniej śpi przytulona do cioci lub innego kota mrucząc przy tym bardzo głośno.

Bibułka bardzo chętnie uczestniczy w kocich zabawach, ale to zazwyczaj nie ona je inicjuje. Preferuje wylegiwanie się na kanapie w towarzystwie kociego wujka Wezuwiusza, po którym papuguje rozkoszne pozy – najchętniej śpi na plecach, pokazując biały brzuszek.

Kotki są odrobaczone, zaszczepione i mają ujemne testy FELV/FIV. Wzorowo korzystają z kuwety i drapaka.

 Więcej zdjęć Bibułki