Dynia

Umaszczenie: szylkretowe
Urodzony: 5.10.2015
Odrobaczenie: tak
Szczepienia: tak
Sterylizacja: tak
Test Fiv: ujemny
Test Felv: dodatni
Czip: tak
Kuweta: tak
Dom z dziećmi: tak
Relacja z kotami: przyjazna
Relacja z psami: nie sprawdzono

Dynia urodziła się na ulicy i przez jakiś czas żyła w piwnicy swojej karmicielki. Starsza Pani nie miała jednak sumienia zostawić zimą młodej i bardzo ufnej koteczki na pastwę losu. Zabrała ją do domu, oddzieliła od swoich kotów. Kicia trafiła tez na sterylizację jako kot miejski. Ale jej opiekunka zabrała ją też do naszego zaprzyjaźnionego weterynarza. Tam, po zrobieniu testów, okazało się, że Dynia jest nosicielem kociej białaczki Felv. Starsza Pani poprosiła o pomoc lekarza, pomoc przy znalezieniu dla Dyni innego domu. Jako nosicielka FelV nie mogła być połączona z jej kotami, a dodatkowo rodzina staruszki groziła pozbyciem się kota.
Dynia trafiła więc pod naszą opiekę i zamieszkała w domu tymczasowym razem z innym nosicielem białaczki.

Dynia to młoda koteczka która uwielbia ganiać za myszkami, piórkami, piłeczkami i wszystkim innym co tylko wpadnie jej w łapki. Jest niezwykle odważna i ciekawska. Nie przeraża jej nawet znany wszystkim kotom potwor, który co jakiś czas wyłania się z garderoby czyli odkurzacz! Dzielnie śledzi jego paszczę i pilnuje, by nie zrobił w domu nic złego!

Dynia jest wielkim miziakiem i do pełni szczęścia potrzebuje nie tylko kociego kumpla ale i oddanego człowieka. Uwielbia się przytulać, spać blisko cioci i mizianki. Dyniowe serduszko baaaaardzo tęskni i nawet po krótkiej rozłące (8h w pracy) chodzi za człowiekiem jak piesek. Tam gdzie Ciocia, tam i ona. Wyznawanie miłości cioci i skargi, dlaczego nie było jej tak strasznie długo, zajmują Dyni nawet godzinę, ale później wraca do swoich kocich spraw. Bez problemu dogaduje się z kotami i przoduje w kocich zapasach i gonitwach. Nie boi się też nowych ludzi i szybko nawiązuje z nimi kontakt.

Dynia może zamieszkać w domu jako jedyny kot, jako towarzysz dla psa, lub jako przyjaciel dla innego nosiciela kociej białaczki FelV.

♥ Więcej zdjęć Dyni