Heban

Mam dom od: 17.01.2019

Heban został wypatrzony na ulicy przed państwa, którzy postanowili mu pomóc. W zamian za to maluch ugryzł pana za palec, przez co trafił do lecznicy na “obserwację” i tym samym zapewnił sobie miejscówkę w domu tymczasowym. Dziś kocurek nie jest już gryzakiem, ale uroczym kocim kawalerem, który coraz chętniej poznaje otaczający go świata.

Heban jest kotem dość nieśmiałym, który bardzo dobrze czuje się w towarzystwie kocich kumpli, szczególnie Szafira. Do człowieka przekonuje się powoli, ale z sukcesem. Dlatego ma zadatki w przyszłości na fajnego towarzysza dla swoich osobistych człowieków. Kocurek uwielbia prawdziwe męskie zabawy – zapasy z kocimi kumplami, ale też nie pogardzi polowaniem na piórka czy pluszowe myszki, z którymi trzeba jak najszybciej się rozprawić – w końcu są zagrożeniem dla bezpieczeństwa całego świata, a przynajmniej ulubionej cioci.

Ten uroczy kawaler szuka domu, w którym będzie mógł zaprzyjaźnić się z innym kocim kumplem i fajnymi człowiekami, którzy podrapią za uszkiem i przytulą. Nie nadaje się na kociego jedynaka.

♥ Więcej zdjęć Hebana