Maipo

Mam dom od: 26.11.2018

Maipo pochodzi z szóstki rodzeństwa, które wraz z mamą znaleźliśmy w jednej z pruszkowskich piwnic.

Kociczka jest najbardziej nieśmiała ze wszystkich a to sprawia, że jest też najbardziej urzekająca. Gdy poznaje nową osobę, nie potrafi od razu pchać się na ręce tak jak reszta. Potrzebuje chwili, by pokonać niepewność, potrzebuje troszkę czasu i cierpliwości. Woli chwilę poobserwować z bezpiecznej odległości, ale gdy już podejmie decyzję, by podejść i się przywitać, to rozkochuje w sobie człowieka od pierwszego wejrzenia. Potrafi spojrzeć prosto w oczy, a jej oczka są tak mądre, że ma się wrażenie, że Maipo nie tylko rozumie wszystko, ale ma nam też do przekazania największe kocie tajemnice. Ciocia mówi, że uwielbia Maipeczkowe spojrzenie. Szczególnie wtedy, gdy tuż przed zaśnięciem leży i przygląda się człowiekowi.

Maipuś, jak na prawdziwego kociaka przystało, nie pogardzi dobrą zabawą, chociaż sporą część dnia lubi poświęcić na przytulanki z rodzeństwem i sen. Uwielbia jednak szaleństwa z myszkami i piłeczkami, lubi zabawy wędką z piórkami i gonitwy z rodzeństwem. Gdy tylko zorientuje się, że „nowy człowiek” jest dobry i chce się z nią zaprzyjaźnić, to w przeuroczy sposób zaczyna go zaczepiać i prowokować do zabawy. Rozkochała też w sobie dorosłego kocura, który mieszka w domu tymczasowym. Bardzo łatwo nawiązuje kontakt z kocimi domownikami, ponieważ jest bardzo delikatna i całkowicie pokojowo nastawiona. Maipo najchętniej zamieszka w nowym domu z kimś z rodzeństwa, ale może oczywiście zamieszkać tam, gdzie jest już inny, młody kot.

Ona przede wszystkim czeka na swojego człowieka, który zrozumie jej spokojną duszę. I gwarantujemy, że ta szczęśliwa osoba patrząc na tą wulkaniczną słodycz, będzie się rozpływać każdego dnia! Maipo jest przepiękną kotką, a zdjęcia nie oddają jej pełnego uroku. Jest absolutnie wyjątkowa! Kociczka szuka domu niewychodzącego z zabezpieczeniami.

♥ Więcej zdjęć Maipo