Pigwa

Umaszczenie: bure z białym
Urodzony: 14.04.2016
Odrobaczenie: tak
Szczepienia: tak
Sterylizacja: tak
Test Fiv: ujemne
Test Felv: ujemne
Czip: tak
Kuweta: tak
Dom z dziećmi: tak
Relacja z kotami: przyjazna, nie nadaje się na jedynaka
Relacja z psami: nie sprawdzono
Dodano 24.01.2017

Pigwa pewnego dnia została podrzucona w miejscu, gdzie żyje stadko zadbanych i dokarmianych kotów wolno żyjących. Czysta, pachnąca domem… nikt wcześniej jej tam nie widział. Dorosłe koty w tym miejscu radzą sobie świetnie, mają schronienie i karmę. Jednak ten teren nie jest odpowiedni dla maluchów i kotów słabych. Na Pigwę trafiliśmy przypadkiem, gdy pojechaliśmy wyłapać miot innych kocich maluchów.

Pigwa natychmiast pokazała, że jest uroczą koteczką! Rozkochuje w sobie wszystkich od pierwszego wejrzenia! Nic dziwnego: ślicznie umaszczenie, połączenie wyraźnie pręgowanej buraski z białymi łapkami i końcówką ogona to kwintesencja jej urody. Poza tym jej urocze spojrzenie, które w każdej minucie wypatruje okazji, by przytulić się do człowieka. Bo Pigwa to miziak okrutny. Najchętniej zasypia wtulona w opiekunów, każdej nocy pcha się do łóżka i od razu układa się na poduszce przy głowie ukochanych ludzi. Bo w końcu gdzie, jak nie na poduszce jest miejsce dla prawdziwej księżniczki!

Kotka oprócz człowieka kocha też inne koty! Wychowuje się z większą grupą kocich przyjaciół, z którymi szaleje ile sił w łapkach. Ale jako kocia dama, potrzebuje też czasu dla siebie, wtedy wspina się na wysokie półki bądź drapak. Uwielbia bawić się sznureczkiem, piłeczkami i myszkami! Oczywiście z wielką pasją poluje też na wszelkiego rodzaju piórka, ale jej prawdziwą miłością jest „kropek”. Uwielbia drapaki, najlepiej jak najwyższe, na które można się wdrapać na sam czubek i z których ogląda się świat z góry!

Pigwa nie nadaje się na kociego jedynaka, dlatego do adopcji oddamy ją tylko w dwupaku lub do domu, w którym mieszka już inny młody kot.

Więcej zdjęć Pigwy