Pralinka

Mam dom od: 13.08.2018

Pralinka pod opiekę domu tymczasowego trafiła prosto z warsztatu samochodowego. Jej mama okociła się na terenie firmy, kiedy dzieciaki podrosły, zaczęły wychodzić. Miejsce to jednak nie było dla nich bezpieczne – mogły zginąć pod kołami samochodów i były przeganiane przez pracowników zakładu. Kiedy kociaki do nas trafiły, były koszmarnie brudne, zarobaczone i przeziębione. Na szczęście wszystko, co złe mają już za sobą, dlatego obecnie Pralinka i jej rodzeństwo szukają kochających domów na zawsze.

Pralinka to młoda dama o niezwykle pięknym futerku. Jej nietypowe umaszczenie sprawia, że można zakochać się w niej od pierwszego wejrzenia, choć oprócz wyglądu ma również niezwykle uroczy charakter. Koteczka jest bardzo odważna i ciekawska. Zawsze musi wszystko sprawdzić swoimi łapkami, a gdy człowiek jest zajęty, będzie go zaczepiać aż do skutku. Potrafi głośno domagać się uwagi, a gdy już człowiek weźmie na ręce i przytuli, Pralinka włącza swój głośny traktorek, ponieważ uwielbia pieszczoty!

Poza człowiekiem koteczka uwielbia również inne koty, dobrze czuje się w ich towarzystwie, a nawiązanie znajomości z innymi kocimi kumplami nie zabiera jej zbyt dużo czasu. Pralinka uwielbia wspólne kocie harce, a jej najlepszą zabawką jest sznurek, potrafi za nim kręcić prawdziwe piruety!

Koteczka w związku z tym, że uwielbia towarzystwo innych kotów w nowym domu musi mieć kociego kumpla, inaczej będzie się nudzić i frustrować. Nie nadaje się zupełnie na kociego jedynaka.

♥ Więcej zdjęć Pralinki