Sekwana

Umaszczenie: czarne z białym
Urodzony: 1.05.2019
Odrobaczenie: tak
Szczepienia: tak
Sterylizacja: tak
Test Fiv: ujemny
Test Felv: ujemny
Czip: tak
Kuweta: tak
Dom z dziećmi: tak, ale starszymi
Relacja z kotami: przyjazna, nie nadaje się na jedynaka
Relacja z psami: nie sprawdzono

Sekwana to jedna z trzech sióstr, które trafiły do domu tymczasowego po tym, jak zostały odłowione wraz z dziką mamą na jednym z warszawskich podwórek. Mama Sekwany jest kotką wolno żyjącą, więc po sterylizacji wróciła w miejsce swojego bytowania, natomiast rodzeństwo trafiło do domów, w których mogą zaznać namiastki prawdziwego domu i miłości.

Sekwana to przeurocza koteczka, która ma tysiące pomysłów na minutę. Co będzie, jeśli wejdę na tę półkę? Jak to jest spać w umywalce? Czy wejdę do pudełka po ryżu? A do plecaka? Z nią możesz być pewien, że znajdziesz odpowiedzi na te wszystkie nurtujące pytania. Sekwana to bardzo mądry i odważny kot, który jest niejako przewodnikiem stada i odkrywcą wszystkiego tego, czego nie odkryją jej siostry!

Koteczka od siedzenia na kolanach woli położyć się na zeszycie, w którym właśnie coś piszesz – czasem bywa „łaskawa” dla człowieka i wtedy ewentualnie położy się obok niego. Bardzo lubi swoją siostrzyczkę Tamizę. Dziewczyny najczęściej więc śpią razem, ale zdarza też, że Sekwana uśnie obok człowieka jak w końcu znajdzie czas na spanie. Kotka jest przeurocza i potrafi zahipnotyzować swoim przenikliwym wzrokiem tak, że trudno się na nią złościć po kolejnym jej szalonym pomyśle.

Sekwana szuka domu z innym kotem, może zostać adoptowana do domu, gdzie jest już inny przyjaźnie nastawiony kot lub chętnie zamieszka w dwupaku np. z Tamizą. Koteczka uwielbia bowiem towarzystwo kocich kumpli, z którymi może opracować nowy pomysł na zawładniecie światem lub po prostu poszaleć za piórkami, myszkami lub unicestwić strasznego potwora pod kołdrą – w końcu razem raźniej!

Więcej zdjęć Sekwany