Sekwana

Mam dom od: 4.03.2022

Sekwana została odłowiona ze swoim rodzeństwem i dziką mamą na jednym z warszawskich podwórek. Mama Sekwany przez bardzo długi czas nie chciała się złapać, ale dzięki pomysłowości osoby dokarmiającej kotka w końcu trafiła na sterylizację. Maluchy natomiast zamieszkały w domu tymczasowym.

Sekwana to rzeka pomysłów, to jeden z tych kotów, który nigdy się nie nudzi, jest ciekawa otaczającego świata i wszystko musi dokładnie sprawdzić. To bardzo odważna młoda dama, niezwykle inteligentna, liderka grupy, dyrektorka zabawy, kontrolerka jakości wszystkich nowości w domu.

To cudowne móc na co dzień obserwować takiego kota, jak w jej kociej głowie zwykłe domowe przedmioty stają się czymś najciekawszym, nieznanym, idealnym do zabawy, ukrycia się lub znalezienia miliona nowych zastosowań, a na koniec o tym wszystkim z nią porozmawiać, bo Sekwana to kot gadająco-miauczący. Poza tym kto jeszcze na świecie może się pochwalić, że ma całą Sekwanę w umywalce?

Mimo miliona spraw na głowie Sekwana ceni sobie kontakt z człowiekiem, również każdym nieznajomym, oprócz rozmów lubi wszelkie mizianki, sama wskakuje na kolana i domaga się głaskania prezentując się z każdej możliwej strony, co czasami kończy się na podłodze.

Sekwana choć bez oficjalnego zaświadczenia jest dyplomowaną masażystką. Kiedy ciocia się położy koteczka z wielką ochotą ugniata i masuje jej brzuszek. Potrafi się też zająć w ten sposób nowymi osobami i co dziwne 😉 za swoją pracę nie pobiera żadnej opłaty.

Sekwana szuka domu z innym kotem, z którym będzie mogła urządzać wyścigi, bawić się i szukać przygód, może też wziąć ze sobą swoją siostrę Tamizę – oczywiście do domu niewychodzącego, z wykonanymi zabezpieczeniami (osiatkowany balkon i/lub zabezpieczenia okien).

💜Więcej zdjęć Sekwany