Szminka

Mam dom od: 6.01.2021

Szminka to prześliczna kocia panienka o przepięknym umaszczeniu. Jej miodowe futerko w czarne wzorki przypomina, że ta nasza domowa mruczka to krewna najprawdziwszego tygrysa. Więc niech Cię nie zwiedzie ta urocza minka – Szmineczka to prawdziwy drapieżnik! Szczególnie jeśli chodzi o upolowanie piórek czy jakiejś pluszowej myszki!

Szminka jak na kociego podlotka przystało, kocha zabawę. Bez litości rozprawia się z myszkami lub odważnie atakuje piórka, wędkę, ale też swój własny ogonek! Nie pogardzi żadną formą zabawy. Najfajniejsza jest oczywiście ta z człowiekiem, ale gdy ciocia jest zapracowana to Szminka potrafi sobie sama zorganizować czas angażując do tego innych kocich domowników. Wprost kocha urządzać kocie gonitwy ze swoimi tymczasowymi kumplami! Kondycją dorównują jej jedynie Wezuwiusz i Tamu – nasze kocie Wulkany, a do teamu dołączył nieustraszony Madryt. Ta aktywna dziewczyna potrafi się też wyszaleć we własnym zakresie, a jej ulubionym sportem w pojedynkę jest wspinaczka wysokodrapakowa.

Kiedy już zadba o formę i może wreszcie odpocząć – szuka bliskości człowieka. Często zasypia wtulona w futerka kocich przyjaciół, ale nawet wtedy lubi mieć ciocię w zasięgu wzroku. Koteczka wraz ze swoją siostrą trafiły do nas jako maleńkie kocie oseski. Nie miały mamy. Były więc karmione butelką, tulone i dogrzewane termoforkiem przez wyspecjalizowaną w opiece nad takimi dzidziusiami, ciocię. To ciocia była całym ich światem. Nic więc dziwnego, że Szminka tak bardzo lubi obecność człowieka, przytulanki i drapanie za uszkiem.

Szminka mieszka w domu z całą ferajną kocich przyjaciół. Dlatego szukamy dla niej domu, w którym mieszka już przynajmniej jeden przedstawiciel kociego gatunku lub takiego, który gotów jest adoptować Szminkę w dwupaku z którymś z jej aktualnych towarzyszy.

💜Więcej zdjęć Szminki