Szminka

Umaszczenie: bure w odcieniu piasku
Urodzony: 1.09.2019
Odrobaczenie: tak
Szczepienia: tak
Sterylizacja: nie
Test Fiv: ujemny
Test Felv: ujemny
Czip: tak
Kuweta: tak
Dom z dziećmi: tak, ale starszymi
Relacja z kotami: przyjazna, musi mieć kocie towarzystwo
Relacja z psami: nie sprawdzono

Szminka i Bibułka to dwie rezolutne siostry o pięknym umaszczeniu. Szminka ma przepiękne miodowe umaszczenie futerka oraz jasno beżowy brzuszek w rude i czarne cętki. Dziewczynki trafiły pod naszą opiekę we wrześniu 2019 r. Były jeszcze kocimi oseskami i od razu znalazły się pod opieką wyspecjalizowanej kociej cioci, która karmiła je butelką, dogrzewała termoforem i masowała kocie brzuszki.

Szminka i Bibułka są razem od zawsze, a obecnie mieszkają z dużym kocim stadem. Nie muszą być adoptowane razem, ale na pewno muszą trafić do domu gdzie jest już jakiś koci kumpel w podobnym wieku. Z łatwością odnajdą się też w domu, gdzie jest więcej zwierząt.

Jak przystało na kocią młodzież, dziewczynek wszędzie jest pełno. Szminka to pewna siebie, radosna koteczka. Jest rozbrykana i wszędobylska. Kocha biegać – szczególnie jeśli są to gonitwy z kocimi rówieśnikami. Jej ulubionym kompanem do zabaw jest Awokado, któremu dorównuje żywiołowością. Uwielbia wspinać się i skakać po drapaku. Jest amatorką wszelkich aktywnych gier i zabaw! Rozprawia się z myszkami lub odważnie atakuje piórka, wędkę, ale też swój własny ogonek! Oczywiście Szminka uwielbia człowieka, zawsze musi być blisko opiekuna, a zasypia wtulona w kocich przyjaciół.

Kotki są odrobaczone, zaszczepione i mają ujemne testy FELV/FIV. Wzorowo korzystają z kuwety i drapaka.

 Więcej zdjęć Szminki