Bieg BaBuni – Kocia Łapka 2022

Z okazji zbliżającego się Dnia Babci, po raz kolejny chcemy zaprosić Was do wspólnej zabawy – do udziału w wirtualnym, charytatywnym biegu. To wyjątkowe wydarzenie, dlatego zależy nam na tym, by zachęcić Was do zimowej aktywności na świeżym powietrzu, przy jednoczesnym wsparciu podopiecznych Kociej Łapki!

Medal, który możecie zdobyć, również jest wyjątkowy… Metalowy, o wymiarach 65×70 mm. Na grafice widnieje portret Buni – naszej najstarszej BaBuni, którą kochają wszyscy! Medal zawieszony jest na ozdobnej smyczy ozdobionej tym samym motywem. Grafikę, która znalazła się na projekcie medalu, przygotowała dla nas Martyna z Twórczy Byk. Dzięki temu medal jest niepowtarzalny i zdobyć go możecie, tylko jeśli będziecie biegać razem z nami!

Im więcej sprzedamy medali, tym więcej uda nam się zdobyć środków na Kocią Łapkę! Udostępniajcie link do aukcji Waszym znajomym! Niech ta akcja idzie w świat! Zróbmy razem coś dobrego – pomóżmy zwierzakom i zadbajmy o zdrowie.

Na czym polega Wirtualny Bieg Charytatywny? Kup pakiet startowy. Wybierz sobie dowolny dzień pomiędzy 21 a 31 stycznia 2022 r. W tym okresie pokonaj dystans minimum 5 km (np. bieg, spacer, nordic walking, rower). Możesz to zrobić podczas jednej aktywności, możesz też podzielić sobie dystans na odcinki – liczy się suma kilometrów! Udokumentuj swój czas na telefonie lub zegarku i wyślij na go nasz adres mejlowy. Na podany podczas zakupu medalu adres zamieszkania lub paczkomat wyślemy Twój medal!

tagi: charytatywny bieg, Twórczy Byk