„Małe kocie marzenia do spełnienia”

„Małe kocie marzenia do spełnienia”

Dodano 30.03.2020
Czy koty mają marzenia? Oczywiście, że tak! Bo przecież kocie szczęście to nie tylko pełne brzuszki i czyste kuwetki! Podczas gdy ciocie i wujkowie dbają o to, by nie zabrakło kocich chrupów, a futerka były wycałowane i wygłaskane, w kocich główkach rodzą się różne pragnienia… Bo co pozostaje innego, gdy podczas kocich wyścigów złamał się drapak i nie ma już po czym skakać i na czym ostrzyć pazurków… lub wtedy, gdy jest się kotkiem, który… „Małe kocie marzenia do spełnienia”

zobacz więcej „Małe kocie marzenia do spełnienia”
#zostańwdomu i pomagaj naszym podopiecznym przy okazji zakupów online!

#zostańwdomu i pomagaj naszym podopiecznym przy okazji zakupów online!

Dodano 30.03.2020
Już dziś nawet 2,5% wydanej przez Ciebie kwoty może zasilić konto naszej organizacji!  Jak to zrobić? To banalnie proste! 1️⃣ Wejdź na stronę www.fanimani.pl 2️⃣Wybierz organizację Kocia Łapka, a następnie sklep, w których chcesz zrobić zakupy (do wyboru masz ok. 1000 sklepów) 3️⃣ Wybierz potrzebne produkty i zapłać za zakupy bez ukrytych kosztów – tyle co zawsze! 4️⃣ Sklepy biorące udział w akcji wspierają nas częścią swojej marży! To naprawdę działa! Od początku akcji dzięki… #zostańwdomu i pomagaj naszym podopiecznym przy okazji zakupów online!

zobacz więcej #zostańwdomu i pomagaj naszym podopiecznym przy okazji zakupów online!
Tymczasowy bazarek na facebooku

Tymczasowy bazarek na facebooku

Dodano 15.03.2020
W związku z przedłużającym się procesem weryfikacji nasze konto na charytatywni.allegro.pl wciąż jest zawieszone. Boimy się, że ze względu na sytuację w kraju i niezbędne ograniczenia, sytuacja ulegnie dalszemu wydłużeniu. 🙁 Do tej pory nie decydowaliśmy się na bazarki na facebooku (mamy złe doświadczenia – brak wpłat i brak możliwości ich egzekwowania). Ale obecnie chyba zdecydujemy się ruszyć z taką formą sprzedaży, do czasu uruchomienia allegro. Koty muszą przecież coś jeść… Aukcji nie będzie dużo, ale… Tymczasowy bazarek na facebooku

zobacz więcej Tymczasowy bazarek na facebooku
Miętus – filcowa spinka do włosów

Miętus – filcowa spinka do włosów

Dodano 6.03.2020
Wyjątkową figurkę – spinkę do włosów, filcowego Miętusa, podarowała nam Martyna! Miętusek śpi na klamerce, którą można przyozdobić fryzurę. To spinka jedyna i niepowtarzalna. Martyna jak zwykle zadbała o każdy detal, co z resztą widać na zdjęciach – różowy nosek, zadziorna, choć zaspana minka, rude łatki, cudne wibrysy.  

zobacz więcej Miętus – filcowa spinka do włosów
Kocia Łapka na TattooDays.pl – 29.02 – 01.03.2020 – na stoisku Studio Dereniowa

Kocia Łapka na TattooDays.pl – 29.02 – 01.03.2020 – na stoisku Studio Dereniowa

Dodano 27.02.2020
Martyna zabiera Kocią Łapkę na konwencję tatuażu czyli Warsaw Tattoo Days: „Kochani, w najbliższy weekend odbywają się TattooDays.pl, zachęcam Was gorąco do odwiedzenia stoiska Studio Dereniowa, będę tam razem z charytatywnym bazarkiem dla podopiecznych fundacji Kocia Łapka. Będzie można kupić naklejki z moimi autorskimi grafikami, ręcznie robione przeze mnie naturalne mydełka i bardzo mroczne breloczki, i w ten sposób wspomóc potrzebujące kociaki”              

zobacz więcej Kocia Łapka na TattooDays.pl – 29.02 – 01.03.2020 – na stoisku Studio Dereniowa
Bo wszystkie koty nasze są!

Bo wszystkie koty nasze są!

Dodano 17.02.2020
Bo wszystkie koty nasze są! 😻😽😼😺 A dziś wszystkie mruczki mają swoje święto! ❤ Pamiętajcie jednak, żeby kochać je i być dla nich dobrym nie tylko w te jeden dzień – bo każdy kot zasługuje na miłość przez cały rok! 😻 Pamiętajcie szczególnie o tych, które doznały od człowieka wiele złego. I mimo że czasem ich zmierzwione futerko, choroby, niepełnosprawni są śladem po tym, co przeszły, nie oznacza to, że są gorsze, nie potrafią kochać… Bo wszystkie koty nasze są!

zobacz więcej Bo wszystkie koty nasze są!
Kubeczki z naszymi podopiecznymi

Kubeczki z naszymi podopiecznymi

Dodano 13.02.2020
Zaprojektowane specjalnie dla Kociej Łapki przez Martynę. Kolekcja się powiększa, a kubeczki cieszą się wielkim powodzeniem. To taka gratka dla kolekcjonerów….   Gwiazdek, Monster i Gruszka               Awokado                 Gwiazdek               Ganges             Gruszka               Awokado               Awokado  … Kubeczki z naszymi podopiecznymi

zobacz więcej Kubeczki z naszymi podopiecznymi
Już za momencik odliczenie 1% podatku będzie możliwe!

Już za momencik odliczenie 1% podatku będzie możliwe!

Dodano 4.02.2020
Ahoj, załogo! Meldujemy, że już za chwilę, już za momencik odliczenie 1% podatku będzie możliwe! A więc nasza kocia łajba kieruje do Was ogromną prośbę! Przy rozliczaniu PIT-u nie zapomnijcie o naszych kocich marynarzach! Tych niedobitkach rzuconych na rozszalałe morze, którzy byli u kresu swojej wędrówki, ale jednak postanowili jeszcze troszkę zagrać losowi na nosie 😉 Dlatego jeśli wierzysz, że małe kroki wyznaczają wielkie cele, tak jak małe marzenia potrafią zaprowadzić nas na koniec świata…… Już za momencik odliczenie 1% podatku będzie możliwe!

zobacz więcej Już za momencik odliczenie 1% podatku będzie możliwe!
Wystawa Kotów Rasowych – Piaseczno – 11-12.01.2020 – stoisko charytatywne

Wystawa Kotów Rasowych – Piaseczno – 11-12.01.2020 – stoisko charytatywne

Dodano 8.01.2020
Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych 11-12.01.2020 PIASECZNO Miejsce wystawy: Hala Sportowa GOSIR ul. Sikorskiego 20 05-500 Piaseczno Szukajcie nas na zaprzyjaźnionym stoisku drapacze.pl Będą kubki, biżuteria i oczywiście niespodzianki!     Niespodzianki to czekołapki i czekokotki od Martyny            

zobacz więcej Wystawa Kotów Rasowych – Piaseczno – 11-12.01.2020 – stoisko charytatywne