JOGA DO GÓRY NOGA, CZYLI WYKOCISTE ROZCIĄGANIE Z ALICJĄ ADAMOWICZ

hftps://allegro.pl/oferta/15112605903

KOCHASZ JOGĘ I ŻADNE ASANY NIE SĄ CI STRASZNE?
A MOŻE CHCESZ SPRAWDZIĆ, CZY TO W OGÓLE JEST DLA CIEBIE?
A MOŻE PO PROSTU KOCHASZ KOTY I LUBISZ POMAGAĆ?
ŚWIETNIE! MAMY COŚ DLA CIEBIE!

JOGA DO GÓRY NOGA, CZYLI WYKOCISTE ROZCIĄGANIE
Z ALICJĄ ADAMOWICZ

KIEDY: w Dzień Kota, czyli 17.02.2024
O KTÓREJ: 16.30
GDZIE: Złota Movement Place, ul. Złota 11, Warszawa
LICZBA MIEJSC: 25
POZIOM: OPEN LEVEL, czyli dla każdego!
CO ZE SOBĄ ZABRAĆ: matę, wodę i dobry humor

A KIM JEST ALICJA? TAK OTO PISZE O SOBIE:
Na jogę trafiłam pierwszy raz w klubie fitness w 2017 roku pomiędzy treningami przygotowującymi do biegów. Postrzegałam się wówczas za wysportowaną osobę, jednak szybko w praktyce odkryłam słabości swojego ciała i odebrałam lekcję pokory. Od tego czasu, w miarę odkrywania kolejnych aspektów związanych z jogą, towarzyszy mi ciekawość. Zaczynałam od metody Iyengara, dzięki której zbudowałam solidne podstawy techniczne, a później moje serce skradła Vinyasa, w której doświadczyłam niemal tanecznego flow i medytacji w ruchu. Od 2022 roku praktykuję też Aerial jogę, w której wykorzystywany jest hamak. Ukończyłam kurs RYT200 akredytowany przez Yoga Alliance. W nauczaniu przyjemność sprawia mi wzbudzanie świadomości ciała i podnoszenie ogólnej sprawności. Cieszę się też, gdy mogę wprowadzać nowe osoby w świat jogi. Poza matą jestem instruktorką narciarstwa, spędzam aktywnie czas na basenie, rowerze i wspinaczce, ale też doceniam czas z książką i moimi kotami: Bubu i Faro, który został adoptowany z DT Kocia Łapka.

PO ZAKUPIE WIRTUALNEGO BILETU WSTĘPU NA NASZE CHARYTATYWNE WYDARZENIE, PROSIMY O KONTAKT MEJLOWY W CELU POTWIERDZENIA DANYCH OSOBY, KTÓRA BĘDZIE BRAŁA UDZIAŁ W WYKOCISTYM ROZCIĄGANIU.

JOGA DO GÓRY NOGA, CZYLI WYKOCISTE ROZCIĄGANIE Z ALICJĄ ADAMOWICZ, jest wydarzeniem charytatywnym, a środki ze sprzedaży biletów na nie w całości zostaną przekazane na utrzymanie i leczenie podopiecznych DT Kocia Łapka.