II Halloweenowy Bieg Kociej Łapki

II Halloweenowy Bieg Kociej Łapki – Wirtualny Bieg Charytatywny! 🧙‍♀️

Możecie kupić pakiet tylko z medalem, lub pakiet z medalem i kubkiem!

Z okazji zbliżającego się Halloween po raz kolejny chcemy zaprosić Was do wspólnej zabawy – do udziału w wirtualnym, charytatywnym biegu. To wyjątkowe wydarzenie, dlatego zależy nam na tym, by zachęcić Was do jesiennej aktywności na świeżym powietrzu przy jednoczesnym wsparciu podopiecznych Kociej Łapki!

Medal, który możecie zdobyć, również jest wyjątkowy… Metalowy, o wymiarach 53×73 mm. Zawieszony na ozdobnej smyczy z motywem łapek i napisem Halloween. Grafikę, która znalazła się na projekcie medalu, przygotował dla nas @Konrad Rysuje. Dzięki temu medal jest niepowtarzalny i zdobyć go możecie, tylko jeśli będziecie biegać razem z nami!

Na czym polega Wirtualny Bieg Charytatywny? Kup pakiet startowy. Wybierz sobie dowolny dzień pomiędzy 25 października a 7 listopada 2021 r. W tym okresie pokonaj dystans minimum 5 km (np. bieg, spacer, nordic walking, rower). Możesz to zrobić podczas jednej aktywności, możesz też podzielić sobie dystans na odcinki – liczy się suma kilometrów! Udokumentuj swój czas na telefonie lub zegarku i wyślij na go nasz adres mejlowy. Na podany podczas zakupu medalu adres zamieszkania lub paczkomat wyślemy Twój medal!

tagi: charytatywny bieg, konrad rysuje, kupując pomagasz, wsparcie dla kociej łapki