Kocham nie strzelam

Już jutro będziemy żegnać stary rok i witać nowy! Mimo obecnej sytuacji na świecie związanej z pandemią, wiele osób i tak planuje hucznie świętować. Ta noc będzie jednak dla wielu zwierząt domowych 🐈🐕 i dzikich 🦊🐗🦉 ostatnią nocą w życiu . Zdezorientowane, ogłuszone, w stresie i szoku wpadną na ogrodzenia domostw, pod auta lub przestaną bić im serca ze strachu i stresu 💔. A to wszystko przez wystrzały petard….

Prosimy, zanim odpalisz kolejne fajerwerki, pomysł o osobach starszych, z niepełnosprawnością i małych dzieciak, którzy będą przeżywają ogromne katusze spowodowane hukiem 👵🏻👶.

Szacuje się, że statystyczny Polak puszcza z dymem w jedną noc nawet 131 zł!!! Według szacunków i raportów łączne wydatki na zakup fajerwerków w ostatnich latach urosły z 440 mln zł do ponad 700 mln zł 😲. Zamiast wydawać kilka stówek na chwilę ulotnej przyjemności, która niesie ze sobą więcej złego niż pożytecznego, pomysł o naprawdę potrzebujących organizacjach, dla których nawet najmniejsza kwota to czasem szansa na przetrwanie 😓.

Zrób coś dobrego – przekaż te pieniądze na rzecz zwierząt lub osób potrzebujących wsparcia finansowego 💸💸. Wejdź w ten nowy rok jako lepszy człowiek! 😇 Uwierz, naprawdę warto! My kochamy, dlatego nie strzelamy w Sylwestra! A Ty? 🤔

—-
Grafika: Konrad Rysuje ❤️

 

tagi: kocham nie strzelam, konrad rysuje