Chałka

Mam dom od: 10.03.2021

Chałka to kotka, która pojawiła się wraz ze swoją mamą Bagietką i rodzeństwem znikąd. Po prostu któregoś dnia koteczki zaczęły pojawiać się na jednej z warszawskich posesji. Zanim jednak udało się znaleźć dla nich pomoc, dostaliśmy informację, że jedno z kociąt po prostu zniknęło. Nie wiemy, czy ktoś je przygarnął, czy coś mu się stało. Wiedzieliśmy jednak, że w tamtym miejscu Chałka i jej mama pozostać nie mogą, więc dziewczyny trafiły pod naszą opiekę.

Chałka jest młodą damą, która uwielbia towarzystwo innych kotów. W końcu najlepiej psoci się z kocimi kumplami! Kiedy zaczynają razem szaleć, nawet najlepszy serial w telewizji im nie dorównuje akcji. Podgryzanie łapek, zapasy kociego sumo, przeciąganie kociego ogonka, skoki w dal, kocia akrobatyka i triathlon to tylko część atrakcji, w wykonaniu chałeczkowej bandy. Przyjaciele to największa radość tej delikatnej kociej królewny, dlatego na pewno w przyszłym domu musi mieć towarzystwo jakiegoś przyjaźnie nastawionego, młodego kota lub chętnie zamieszka z innym kotem ze swojej paczki.

Chałka choć wciąż jest ostrożna w stosunku do człowieka, to pozwala mu na coraz więcej. Jest bardzo ciekawska i zapach pysznego jedzenia potrafi przełamać jej lęk. Z czasem daje się pokiziać przy ogonku, wziąć na ręce a nawet czasem pozwala dotknąć brzuszka i wtedy cichutko zaczyna mruczeć i ugniatać.

W nowym domu na pewno otworzy się bardziej i będzie niesamowitym pieszczochem! Dziewczyna bowiem ma zadatki na przyjaciela człowieka na długie lata ale na jej zasadach.

Chałka szuka domu niewychodzącego z pełnymi zabezpieczeniami (balkon/okna).

💜Więcej zdjęć Chałki