Cukinia

Mam dom od: 15.05.2017

Cukinia to młoda dama, która urodziła się w podwarszawskich Falentach, a do nas trafiła wraz ze swoją mamą i rodzeństwem. Kocia rodzina miała dużo szczęścia, że została wypatrzona przez osobę, dla której ich los nie był obojętny. Wszyscy trafili do domu tymczasowego, gdzie mogli cieszyć się ciepłem, pełną miseczką i bliskością swojej mamy. Dzieciaki od tamtego czasu sporo urosły, stały się zupełnie samodzielne i teraz do szczęścia brakuje im tylko domów stałych.

Cukinia to urocza dama, która uwielbia spędzać czas na zabawach i psotach ze swoim rodzeństwem lub innymi kotami, mieszkającymi w domu tymczasowym. Jej uwadze nic nie umknie, jest kotkiem bardzo ciekawym świata i otaczającej ją rzeczywistości. Wszystko musi osobiście sprawdzić i rzadko czegoś się boi. Jest wulkanem niespożytej energii, więc chętnie zaczepia inne koty oraz ludzi wokół siebie. Cukinia ma też inną słabość. Otóż uwielbia mizianki! Oj tak, wtedy głośno mruczy, ugniata swoją „ofiarę” i chętnie szturcha ją swoim mokrym noskiem, kiedy ta choć na chwilę przestaje się nią interesować.

Cukinia od urodzenia wychowuje się z innymi kotami, które bardzo lubi, dlatego nie nadaje się na jednego kota w domu. Do adopcji oddamy ją z innym naszym podopiecznym bądź do domu, w którym mieszka już przyjaźnie nastawiony kot.

Więcej zdjęć Cukinii