Cykoria

Mam dom od: 24.07.2020

Cykoria to koteczka, która urodziła się na terenie podwarszawskiej miejscowości. Razem z mamą i rodzeństwem (bratem i trzema siostrami) koczowała w miejscu niebezpiecznym dla kociej rodziny. Stadko miało jednak ogromne szczęście, ponieważ znalazła je osoba, dla której ich los nie był obojętny. Wszyscy trafili do domu tymczasowego, gdzie mogli cieszyć się ciepłem, pełną miseczką i bliskością swojej mamy, która nie musiała szukać dla całej rodziny pożywienia ani też nie była już narażona na żadne niebezpieczeństwa. Dzieciaki od tamtego czasu sporo urosły, stały się zupełnie samodzielne i teraz do szczęścia brakuje im tylko domów stałych!

Cykoria jest wulkanem pozytywnej energii, który zawsze jest pierwszy do zabaw i psot. Jest ciekawska i zaczepna, musi zawsze podpatrywać, co robi człowiek i wszystko zatwierdzić łapką. Uwielbia demonstrować jakim jest odważnym kotkiem! Kocha harce z innymi kotami, wyścigi i wspólną pogoń za zabawkami. Jest bardzo charakterną i rozbrykaną koteczką, ale Cykoria to również niesamowicie słodka, mrucząca i zaczepiająca człowieka dama. Dla niej każdy pretekst jest dobry do zabawy, to nic, że człowiek akurat np. sprząta – w końcu za szczotką też można poganiać i… ile jest przy tym radości! Uwielbia spać w łóżku z człowiekiem, a gdy ma ochotę na dodatkowe pieszczoty, to miauczy, patrząc opiekunowi w oczy. Zresztą nie da się jej nie głaskać, a gdy się to robi, mała zamienia się w mruczącą kuleczkę.

Koteczka bardzo dobrze dogaduje się z innymi kotami, dlatego nie nadaje się na jednego kota. Do adopcji oddamy ją z drugim kocim kumplem lub do domu, w którym mieszka już inny młody kot.

Więcej zdjęć Cykorii