Dalia

Mam dom od: 21.02.2018

Dalia to urocza koteczka z piątki kociego rodzeństwa, które ktoś przyniósł do lecznicy do uśpienia. Maluszki nie były już ślepe, więc lekarze zaczęli szukać dla nich zastępczej rodzinki lub człowieka, który zajmie się karmieniem maleńkiej gromadki. Dalia, gdy do nas trafiła, była mała kuleczką, która jeszcze sama nie potrafiła jeść i była zupełnie niesamodzielna. Dziś jest zdrowa, samodzielna i gotowa do adopcji.

Dalia to prawdziwa piękność, której aksamitne futerko mieni się rudymi ognikami. Koteczka, jak na prawdziwą szylkretową piękność przystało, jest małą zadziorą, która uwielbia świrować ze swoim rodzeństwem – podgryzania, zaczepiania, pacania łapką w nie ma wtedy końca. Ta urocza dama uwielbia również zabawy piórkiem i kocimi zabawkami, a kiedy już się zmęczy, domaga się wtulenia – najlepiej w człowieka, ponieważ Dalia uwielbia ludzi. Jak tylko zauważy, że ciocia jest na horyzoncie, nie odpuszcza, dopóki nie weźmie się jej na ręce, nie przytuli i nie pogłaszcze za uszkiem.

Koteczka rewelacyjnie dogaduje się z innymi kotami, dlatego nie nadaje się na jednego kota w domu. Do adopcji oddamy ją w dwupaku z rodzeństwem lub do domu, w którym mieszka już inny młody kot.

Więcej zdjęć Dalii