Frappe

Mam dom od: 15.04.2020

Frappe to kot- przylepka. W zasadzie od kiedy otworzy swoje zielone oczy rano, aż do późnego wieczora szuka okazji, żeby się przytulić i otrzymać swoją porcję pieszczot.

Dla Frappcia nie ma znaczenia, co akurat robisz. Możesz być pewny, że kotek będzie obok Ciebie, że uważnie Cię obserwuje i czeka, by wskoczyć na kolana, albo chociaż położyć się obok i objąć Twoją rękę łapkami. Nie ma znaczenia, czy planujesz akurat popracować na komputerze, czy poczytać, coś zjeść lub chociaż zawiązać buty- wystarczy, że usiądziesz, a kotek znajdzie się na Twoich kolanach w ciągu kilku chwil!

Uwielbia mizianie, drapanie za uszkiem, pod brodą, nawet po brzuszku! Sygnalizuje przy tym swoje zadowolenie donośnym mruczeniem. Generalnie, potrafi zasygnalizować wiele, jest bardzo rozmowny. Zakres dźwięków które wydaje, oraz jego gadatliwość sprawia, że od razu nawiążecie ze sobą kontakt. Bezbłędnie będziesz wiedział, że nadeszła pora karmienia, opowie Ci o ptakach, jakie właśnie widział za oknem, albo przez dziesięć minut będzie robił wyrzuty, że znowu wróciłeś późno z pracy. Na szczęście Frappe się nie obraża, zawsze ma dobry humor i przybiegnie na każde zaproszenie do wspólnej zabawy.

Bardzo lubi piłeczki, zarówno malutkie, wydające odgłosy, ale i świetnie daje sobie radę z piłką tenisową! Uwielbia gonitwy do utraty tchu za wędką, albo piórkami. Jest zwierzątkiem bardzo otwartym na kontakt z człowiekiem, bardzo śmiałym i szalenie towarzyskim. Najchętniej spędza czas chodząc za swoim opiekunem, pomagając we wszystkich czynnościach i obowiązkach. Będzie asystował przy zmywaniu naczyń, sprawdzi jaki posiłek przygotowujesz, chętnie rozwiesi z Tobą pranie, albo położy się w łazienkowym zlewie i oceni jakim zabiegom higienicznym się poddajesz. Jest szczęśliwy kiedy może przebywać w tym samym pomieszczeniu co Ty, poobserwować trochę Ciebie z parapetu, albo fotela, a kiedy okażesz mu odrobinę czułości, będzie najszczęśliwszy.

Frappe szuka domu niewychodzącego z wykonanymi zabezpieczeniami.

 

♥ Więcej zdjęć Frappe