Ganges

Umaszczenie: białe z ciemnymi dodatkami
Urodzony: 05.2019
Odrobaczenie: tak
Szczepienia: tak
Kastracja: tak
Test Fiv: ujemny
Test Felv: ujemny
Czip: tak
Kuweta: tak
Dom z dziećmi: tak, ale starszymi
Relacja z kotami: przyjazna, nie nadaje się na jedynaka
Relacja z psami: nie sprawdzono

Ten uroczy kocurek o rozczulającym spojrzeniu to Ganges. Jest niezwykle umaszczony, biały w czarne plamki, z nietypowym czarnym kleksem pod mordką. Został znaleziony razem z rodzeństwem i razem z nimi trafił pod naszą opiekę. W leczniczy przebywał w klatce z braciszkiem Tybrem i również z nim został zabrany do Domu Tymczasowego.

Jest zdecydowanie spokojniejszy od brata. Zwykle nie robi pierwszego kroku, woli gdy ktoś pierwszy przetrze ścieżki, a gdy upewni się, że jest bezpiecznie – rusza w drogę!

Kocha zabawy z kocim towarzyszem. W zasadzie samotność jest dla niego czymś nie do zniesienia. Gdy tylko brata nie ma w pobliżu – nawołuje, by wrócił. Uwielbia też inne koty, dlatego ważnym jest, by miał w nowym domu kociego przyjaciela. Chętnie włącza się we wszelkie zabawy, czy to z myszką, gonitwy za piłeczką, czy też bieganie za wędką z piórkami. Ma niespożyte pokłady energii i dla człowieka zabawy z tak zaangażowanym kocim kompanem to ogromna frajda.

Jest jeszcze coś, co sprawia, że Ganges rozmiękczy nawet najtwardsze człowiekowe serducho… to kot, który najbardziej na świecie ubóstwia pieszczoty! Gdy tylko ma okazję, by ułożyć się na na kolanach cioci czy wujka, dosłownie nie chce z nich zejść. Uwielbia czuć człowiekowe ciepełko, wtula się wtedy mocno i czeka na więcej mizianek. Uwielbia też spać w łóżku przytulając się do człowieka i mrucząc na dobranoc.

Ganges szuka domu niewychodzącego z pełnymi zabezpieczeniami (balkon/okna).

💜 Więcej zdjęć Gangesa