Julian

Umaszczenie: rude z białym
Urodzony: 05.2019
Odrobaczenie: tak
Szczepienia: tak
Kastracja: tak
Test Fiv: ujemny
Test Felv: ujemny
Czip: tak
Kuweta: tak
Dom z dziećmi: tak
Relacja z kotami: przyjazna
Relacja z psami: nie sprawdzano

We wrześniu 2021 Julianem jako powypadkowym kotem zaopiekowała się dobra dusza. Choć w uderzonej łapie trzeba było zrobić operację rekonstrukcji pozrywanych ścięgien kolanowych, to chłopak szybko stanął na wszystkich nogach. Od początku przejawiał zamiłowanie do jedzenia i widać było, że na ulicy długo głodował.

Ciocia Julka, która dała mu dom tymczasowy, mówi, że kocurek to największy pieszczoch, jakiego zna – i to dosłownie! Trzeba jednak uszanować to, że nowego człowieka musi poznać, a jeśli już to zrobi, potrafi przytulać się godzinami, non stop domaga się pieszczot, podczas których donośnie mruczy.

Julian jest spokojnym kotem, który poza zamiłowaniem do jedzenia, do swoich hobby wpisuje słodkie drzemki, co zaowocowało tym, że trzeba uważać, aby jego tusza się nie powiększała. Oczywiście to młody kocurek, który potrzebuje dużo zabawy. Ma swoją ulubioną zabawkę, pluszową myszkę.

Nie tylko piękne rude umaszczenie to znak rozpoznawczy Juliana. Kocurek ma pychol z wystającym zębem, co tylko dodaje mu uroku.

Można zdradzić również to, czego Julian nie lubi. Jest to obcinanie pazurków i dotykanie łapek.

Obecnie Julian mieszka w domu tymczasowym razem z Gumkiem.  Chłopaki to zupełne przeciwieństwa, a mimo to świetnie się dogadują. Julek na początku był trochę nieśmiały, z czasem zaczął nabierać zaufania do ludzi oraz Gumka. Ich ulubioną zabawą są gonitwy, które zawsze kończą się wspólnym leżakowaniem. To piękny duecik.

Julian szuka domu niewychodzącego z pełnymi zabezpieczeniami (balkon/okna). Musi mieć  zapewnione kocie towarzystwo. Byłoby cudownie, gdyby przeprowadził się do nowego domu z Gumkiem.

💜Więcej zdjęć Juliana