Kabaczek

Mam dom od: 28.05.2017

Kabaczek to młody kocurek, który urodził się w podwarszawskich Falentach, a do nas trafił wraz ze swoją mamą i czterema siostrami. Kocia rodzina miała niesamowite szczęście, że została wypatrzona przez osobę, dla której ich los nie był obojętny. Wszyscy trafili do domu tymczasowego, gdzie mogli cieszyć się ciepłem, pełną miseczką i bliskością swojej mamy, która nie musiała szukać dla nich jedzenia ani też nie była zarażona na żadne niebezpieczeństwa. Dzieciaki od tamtego czasu sporo urosły, stały się zupełnie samodzielne i teraz do szczęścia brakuje im tylko domów stałych.

Kabaczek to rodzynek wśród swoich kocich sióstr i mamy, dlatego jest prawdziwym dżentelmenem, który zawsze puszcza swoje siostry do miseczki z pachnącą i smaczną karmą. Dopiero wtedy, gdy dziewczyny się najedzą, podchodzi napełnić swój brzuszek. Nigdy się przy ty nie pcha, zawsze czeka cierpliwie na swoją kolej. Kocurek po prostu jest bardzo dobrze wychowany i troszczy się o swoje siostry. Jako że Kabaczek od małego jest oswojony z człowiekiem, kocha go całym swoim malutkim serduszkiem i każdym centymetrem swojego puchatego ciałka. To taki typ romantyka, a nie rozrabiaki! Od zabawek, wspólnych przepychanek z rodzeństwem, psocenia i gonitw zdecydowanie woli długie godziny na miznianiu! Oj tak, wtedy głośno mruczy, ugniata swoją “ofiarę” i chętnie szturcha ją swoim mokrym noskiem, kiedy tylko poczuje, że człowiek się niewystarczająco stara głaskać go po jego lśniącym futerku! Kabaczek jest bardzo grzecznym, jak na swój wiek, kocurkiem, który uwielbia czystość i potrafi spędzać czas również na pieczołowitym pielęgnowaniu swojego futerka. Uwielbia urządzać sobie wtedy kocie spa w hamaku!

Kabaczek od małego wychowuje się z innymi kotami, które bardzo lubi, dlatego nie nadaje się na jednego kota w domu. Do adopcji oddamy go w dwupaku bądź do domu, w którym mieszka już inny młody kot.

Więcej zdjęć Kabaczka