Katla

Mam dom od: 26.11.2018

Katla pochodzi z szóstki rodzeństwa, które wraz z mamą znaleźliśmy w jednej z pruszkowskich piwnic.

To jest dopiero odważna kobitka! Od pierwszych dni gdy była pod naszą opieką, mimo że łapki trzęsły się jeszcze niepewnie, starała się wyruszyć na fascynującą przygodę jak najdalej w świat. A reszta rodzeństwa nigdy nie mogła za nią nadążyć. Od samego początku otaczający świat był dla niej niezwykle fascynujący, więc pchała swój nosek do przodu i zwiedzała co się dało. A człowiek, któremu od maleńkiego uwielbiała mruczeć do uszka, był świetnym pomocnikiem w owych przygodach, bo nosząc maluszka na rękach pomagał odkrywać nowe światy!

W domu tymczasowym szaleje ile sił w łapkach. Biega wraz z siostrami urządzając gonitwy po pokoju! Standardowo nie straszna jej żadna myszka, czy piłeczka! Każdą upoluje, a potem zaniesie cioci w prezencie albo zaciągnie zdobycz (czasem większą od siebie samej) do swojej kryjówki za łóżkiem. Oszalała też na punkcie wędki z niebieskim boa.
Uwielbia inne koty, od małego wychowywała się w grupie, świetnie się z nimi dogaduje. A gdy tylko zmęczy się zabawą z rodzeństwem, idzie odpocząć w towarzystwie swoich opiekunów. Uwielbia się głaskać, przytulać, a w zamian odwdzięcza się mruczeniem głośnym jak traktorek.

Dorastająca Katlunia próbuje też jak to jest być niezależną i chodzić własnymi drogami, czyli teraz to ona decyduje o tym kiedy jest czas mizianek. Robi to w przezabawny sposób, bo gdy weźmie się ją na ręce to głośno protestuje, ale wypuszczona z uścisku od razu wraca i nadstawia swój uroczy łepek do głaskania.

Katla w pełni zasługuje na swoje wulkaniczne imię. Ciocia mówi, że jest prawdziwym kocim świrkiem i, że trudno się nie uśmiechnąć gdy się na nią patrzy. W tym małym czarnym futerku mieszczą się ogromne ilości energii, którą w nowym domku na pewno spożytkuje na zabawy i czułości z ukochanym opiekunem. Jeżeli ktoś szuka kotki kochającej koty i człowieka, ale także o wyróżniającym się charakterze i niesamowitej urodzie – to ten wulkanik został stworzony zdecydowanie dla niego!

♥ Więcej zdjęć Katli