Kret

Umaszczenie: czarno-białe
Urodzony: 04.2017
Odrobaczenie: tak
Szczepienia: tak
Kastracja: tak
Test Fiv: ujemny
Test Felv: ujemny
Czip: tak
Kuweta: tak
Dom z dziećmi: tak
Relacja z kotami: przyjazne
Relacja z psami: nie sprawdzono

Krecik to jedyny chłopak z piątki rodzeństwa, którą ktoś przyniósł do lecznicy do uśpienia. Maluszki nie były już ślepe, więc lekarze zaczęli szukać dla nich zastępczej rodzinki lub człowieka, który zajmie się karmieniem maleńkiej gromadki.

Krecik, jak na przystało na prawdziwego brata czterech sióstr, dzielnie nadzorował ich poczynania. Gdy byli mali zawsze biegł, gdy zapłakały, przynosił myszki i piłeczki, mył je po główkach i pilnie obserwował ich zabawy. W końcu cztery siostry to nie lada odpowiedzialność dla takiego mężczyzny!
Teraz jednak Kret został już sam, siostry znalazły już dawno swoich człowieków i zamieszkały w swoich domach. On nada czeka…

Została mu jednak miłość do innych kotów, bardzo je lubi i uwielbia wspólne zabawy. Krecik uwielbia biegać za piłeczką i kolorowymi myszkami! I to, co najważniejsze: kocurek codziennie chroni Ciocię przed piórkowym potworami, broniąc dostępu do najwyższej komnaty w najwyższej drapaczowej wieży! Bo ani piórkowe potwory, ani wysokie szczyty najwyższych drapaków nie są dla Krecika przeszkodą!
Kret jest również kotem który uwielbia człowieka, dlatego jego towarzystwo na kanapie i przy codziennych czynnościach jest naturalną rzeczą!

Kocurek szuka domu niewychodzącego z pełnymi zabezpieczeniami (balkon/okna). Nie nadaje się na jedynaka, ponieważ kocie towarzystwo to nieodłączna część jego kociego życia.

💜Więcej zdjęć Kreta