Liczi

Umaszczenie: białe z ciemnymi dodatkami
Urodzony: 08.2020
Odrobaczenie: tak
Szczepienia: tak
Kastracja: tak
Test Fiv: ujemny
Test Felv: dodatni
Czip: tak
Kuweta: tak
Dom z dziećmi: tak
Relacja z kotami: przyjazna, nie nadaje się na kociego jedynaka
Relacja z psami: przyjazna

Liczi to koteczka z charakterem. Niestety jest bardzo bojaźliwa, ale choć głaskanie nie sprawia jej przyjemności, to to lubi kłaść się blisko człowieka. Ten dystans będzie się stopniowo zmniejszał, choć czas pokaże na ile panna pozwoli człowiekowi.

Liczi mogłaby się bawić w nieskończoność, wydaje się, że nigdy się nie męczy. Ciekawość to jej drugie imię. Pilnuje porządków, dlatego biega niestrudzenie za irobotem i próbuje złapać kręcącą się szczoteczkę. Bez niej taki odkurzacz mógłby nie wyczyścić mieszkania jak należy. Świetnie sobie radzi z otwieraniem drzwi szafy i wszelkich szuflad. Być może to też element dbania o ład w mieszkaniu.

Koteczka często szuka towarzystwa innych kotów, zaczepia je, żeby potem urządzić dzikie gonitwy po całym mieszkaniu.

Liczi uwielbia spać na balkonie, oczywiście jak na prawdziwą dziewczynę przystało, tylko na miękkich poduszkach. To trudne zadanie oznajmić jej, że pora wracać do mieszkania, dlatego zawsze zgarniam ją wieczorem jako ostatnią. Na balkonie Liczi nie tylko śpi, bo ktoś musi się zająć łapaniem much i wszelkich latających owadów.  To jej ogromna pasja.

Liczi jest nieśmiała, ale głodna głośno to komunikuje. Niech ciocia szybciej otwiera puszkę z jedzeniem, bo koteczka już kona z głodu. Jak się ma tyle obowiązków, to można przecież zgłodnieć. Nie jest wybredna.

Jest cudowną, filigranową kicią. Mimo, że powoli, ale robi postępy w nabieraniu zaufania do człowieka. Niech tylko dostanie swój dom!

Super dogaduje się z kotami i z psem. Ponieważ Liczi jest FeLV dodatnia szuka domu, w którym mieszka nosiciel tego wirusa, a najchętniej przeprowadzi się na włości z bratem Wasabi.

Liczi szuka domu niewychodzącego, z bezpiecznym balkonem i zabezpieczonymi oknami.

 

💜Więcej zdjęć Liczi