Lilia

Mam dom od: 27.07.2023

Może zostać kocim jedynakiem!

Lilia to prześliczna i bardzo urocza bura koteczka. Do Kociej Łapki trafiła, ze swoim rodzeństwem, jeszcze jako kociak wymagający karmienia butelką. Kiedy koty podrosły i były gotowe do adopcji, znalazła dom wraz ze swoją siostrą Kalią. Niestety kilka miesięcy temu, po dwóch latach, siostry zostały zwrócone z adopcji. Smutne to i niestety częste, bo koteczki straciły dom, kiedy okazało się, że ich opiekunowie zostaną rodzicami.

Lilia i Kalia zamieszkały razem w domu tymczasowym pełnym innych kotów. Ku naszemu zdziwieniu, dziewczyny postanowiły się rozdzielić. Kalia – wybrała na swą przyjaciółkę tymczasową ciocię, a Lilia zaprzyjaźniła się ze Szminką. Jednak w miarę upływu czasu i po wyprowadzeniu się Szminki do “swoich człowieków”, okazało się, że i Lilia tak naprawdę najbardziej kocha człowieka, a koty nie są jej potrzebne do szczęścia, a bywają nawet zbędną konkurencją do ciocinych kolan.

Lilia kocha zabawę we wszystko. Jest bardzo energiczną kotką, więc nie daruje żadnemu piórku, myszce czy piłeczce. W szczególności uwielbia wędki, których pióra fruwają niczym wielki ptak, aż same się proszą, żeby je upolować. Po satysfakcjonującym polowaniu na zabawki Lilia lubi zająć najwyższe posłanko na drapaku i stamtąd, obserwować domową krzątaninę.

Jest niepoprawnym przytulasem. Kocha człowieka całym serduszkiem i zawsze znajdzie czas by mu to okazać głośnym gruchaniem i uroczym zagadywaniem. W swym napiętym grafiku ma okienko przewidziane na drapanie za uszkiem i poleżenie na kolanach cioci. Można wtedy usłyszeć najpiękniejsze mruczanki.

Mimo że to „zwykła” bura kotka, trudno oprzeć się jej urokowi. Kiedy spojrzy na człowieka swymi pięknymi zielonymi oczami, roztapia każde serce.

Dla Lilii szukamy odpowiedzialnego domu, który pokocha ją już na zawsze, i w którym będzie jedyną kocią królową.

💜Więcej zdjęć Lilii