Magnolia

Umaszczenie: czarne z białym
Urodzony: 03.2019
Odrobaczenie: tak
Szczepienia: tak
Kastracja: tak
Test Fiv: ujemny
Test Felv: ujemny
Czip: tak
Kuweta: tak
Dom z dziećmi: tak, ale nieco starszymi
Relacja z kotami: przyjazna
Relacja z psami: nie sprawdzono

Magnolia pewnego dnia pojawiła się na podwórku naszej wolontariuszki i zaczęła stołować z dokarmianymi tam kotami. W lecznicy, po zabiegu kastracji, okazało się, że ma duży potencjał i chęci na zostanie kotem salonowym. I tak się stało. Z lecznicy trafiła do domu tymczasowego i teraz czeka na dom stały.

Magnolia jest taką śliczną i miłą kotką. Z początku bardzo wystraszona, szybko otworzyła się w domu tymczasowym. Wciąż troszkę przestraszona, nie lubi hałasu, jeszcze nieśmiało podchodzi do człowieka, ale gdy już to zrobi staje się spragnionym dotyku miziakiem, po prostu kocha głaskania. I to słychać, tak głośno mruczy. Magnolię można miziać nawet po tym słodkim, puchatym brzuszku. I jak mówi jej ciocia, ona nie ma limitów czasowych na głaskanie – może tak nieustannie.

Magnolia potrzebuje do szczęścia towarzystwa innych kotów. Jest do nich przyjaźnie nastawiona i widać, że czuje się przy nich bezpiecznie.

Koteczka to oczywiście doskonały łowca, lubi zabawy myszką lub wędką. Przyznać jednak trzeba, że to polowania bez szaleństw, raczej takie statyczne zabawy.

Magnolia z dnia na dzień robi postępy w kontakcie z człowiekiem. Coraz częściej przychodzi do pokoju, gdzie pracuje ciocia i układa się w jej pobliżu.

Magnolia szuka domu niewychodzącego z pełnymi zabezpieczeniami (balkon/okna), koniecznie z kocim towarzystwem.

💜Więcej zdjęć Magnolii