Ninja

Umaszczenie: biało-bure
Urodzony: 1.07.2013
Odrobaczenie: tak
Szczepienia: tak
Sterylizacja: tak
Test Fiv: ujemny
Test Felv: ujemny
Czip: tak
Kuweta: tak
Dom z dziećmi: tak, ale starszymi
Relacja z kotami: akceptuje inne koty, ale będzie szczęśliwy jako jedyny kot w domu
Relacja z psami: nie sprawdzono

Ninja jest kotem z długą i smutną historią. Razem z inną kotką, Bunią, mieli kiedyś dom. Ich właścicielka, mimo że była starszą osobą musiała bardzo o koty dbać. Ninja był nawet kotkiem zachipowanym. Ale starsza Pani zmarła. Potem zmarła również jej przyjaciółka, która przejęła opiekę nad kotami. Niestety zwierzaki nie liczyły się tak mocno jak spadek, więc zostały wystawione na ulicę.

Ninja jest dużym, uroczym kocurem, dla którego najważniejszy jest człowiek. Zawsze wykorzysta okazję, by być blisko opiekuna. Pakuje się na kolana, gdy siedzimy przy stole. Układa się obok Cioci, gdy siadam na kanapie. Mruczy wtedy głośno, grzeje kolanka i się tuli. Nie lubi jednak noszenia na rękach. Gada wtedy niezadowolony, zdecydowanie woląc mieć grunt pod nogami.

Ninja toleruje inne koty, ale raczej na większą odległość. Gdy kociaste nie wchodzą mu w drogę, potrafi nawet spać blisko nich. Ale nie lubi, gdy podchodzą za blisko, wtedy od razu macha ostrzegawczo łapką. Zdecydowanie człowiek jest dla niego najważniejszy, a inne koty są przecież konkurencją w drodze do ciociowych kolan. Najchętniej zamieszkałby w domu jako jedyny kot, ale dogada się również z innym kotem o podobnym jak on charakterze.

Kocurek zafascynowany jest wodą! Uwielbia wskakiwać do wanny i czeka, aż ktoś odkręci wodę by mógł się jej napić. Tak samo chętnie korzysta z fontanny. Lubi też zabawy wędką z puchatym boa! Odżywa w nim wtedy malutki kociak i istne szaleństwo zabawy!

Ninja szuka domu niewychodzącego z zabezpieczonym balkonem/oknami.

♥ Więcej zdjęć Ninjy