Ninja

Mam dom od: 1.09.2020

Do adopcji na jedynego kota w domu!

Ninja jest kotem z długą i smutną historią Razem z inną kotką, Bunią, mieli kiedyś dom. Ich właścicielka, mimo że była starszą osobą musiała bardzo o koty dbać. Ninja był nawet kotem zachipowanym. Ale starsza Pani zmarła. Potem zmarła również jej przyjaciółka, która przejęła opiekę nad kotami. Niestety zwierzaki weszły w skład spadku i gdy rodzina przejęła mieszkanie, zostały wystawione na ulicę, a dokarmiali je sąsiedzi starszej Pani.

Ninja jest dużym, uroczym kocurem, dla którego najważniejszy jest człowiek. Zawsze wykorzysta okazję, by być blisko opiekuna. Pakuje się na kolana, gdy siedzimy przy stole, czy pracujemy. Zawsze układa się obok gdy ktoś z opiekunów siada na kanapie. Mruczy wtedy głośno, grzeje kolanka i się tuli. Nie lubi jednak noszenia na rękach. Gada wtedy niezadowolony, zdecydowanie woląc mieć grunt pod nogami. Kocurek zafascynowany jest wodą! Uwielbia wskakiwać do wanny i czeka, aż ktoś odkręci wodę by mógł się jej napić. Tak samo chętnie korzysta z fontanny. Lubi też zabawy wędką z puchatym boa! Odżywa w nim wtedy malutki kociak i istne szaleństwo zabawy!

Ninja toleruje inne koty, ale raczej na większą odległość. Nie lubi, gdy podchodzą za blisko, wtedy od razu macha ostrzegawczo łapką. W domu tymczasowym mieszkał z młodą kotką, ale gdy ta dorosła, zaczęły się u Ninja problemy behawioralne. Dlatego wolimy mu znaleźć dom, w którym zamieszka sam, widzimy dokładnie, że wtedy kocurek jest najszczęśliwszy.

Bo dla Ninja to zdecydowanie człowiek jest najważniejszy. Uwielbia też dzieci i świetnie odnajduje się w ich towarzystwie.

Szuka domu niewychodzącego z zabezpieczonym balkonem/oknami.

💜Więcej zdjęć Ninjy