Pietruszka

Mam dom od: 10.04.2017

Pietruszka to koteczka, który urodził się w podwarszawskich Falentach, a do nas trafiła wraz ze swoją kocią rodzinką w składzie: mama, trzy siostry i jeden brat. Kocia brygada miała niesamowite szczęście, że została wypatrzona przez osobę, dla której ich los nie był obojętny. Wszyscy trafili do domu tymczasowego, gdzie mogli cieszyć się ciepłem, pełną miseczką i bliskością swojej mamy, która nie musiała szukać dla nich jedzenia ani też nie była zarażona na żadne niebezpieczeństwa. Dzieciaki od tamtego czasu sporo urosły, stały się zupełnie samodzielne i teraz do szczęścia brakuje im tylko domów stałych.

Pietruszka to niesamowicie mrucząca i lubiąca pieszczoty koteczka. W pierwszym kontakcie z człowiekiem jest dość nieśmiała, ale kiedy tylko człowiek przestaje się nią interesować, jest pierwsza do zaczepiania i zabawy. Koteczka nie pogardzi szalonymi psotami z resztą rodzeństwa, co oznacza gonitwy za ogonkiem brata, podgryzanie pięt lub mycie uszu siostrom, bo się akurat ubrudziły, a także nadzorowanie pracy cioci, czy aby na pewno wszystko robi dobrze. A kiedy już akumulatory się wyczerpią, Pietruszka uwielbia zwijać się w kłębuszek i ładować baterie tuż obok swojego rodzeństwa, w które może się tak bezkarnie wtulać, ponieważ siostry i brat są najfajniejsi!

Koteczka fantastycznie dogaduje się z innymi kotami, dlatego nie nadaje się na jednego kota w domu. Do adopcji oddamy ją w dwupaku z rodzeństwem lub do domu, w którym mieszka już inny młody kot.

Więcej zdjęć Pietruszki