Pszczółka

Mam dom od: 10.02.2021

Pszczółka to kociak, który bardzo potrzebował człowieka w swoich pierwszych dniach. I tak szybko jak udzielono jej pomocy, tak szybko ona zaufała człowiekowi. Przeszła wiele…, ale teraz jako zdrowy i szczęśliwy kot odwdzięcza się całą sobą. Poznajcie jej historię.

Od początku… kociak trafił do Kociej Łapki w bardzo złym stanie. Koci katar i silne zarobaczenie spustoszyły organizm Pszczółki. Pierwsze dni były dla niej naprawdę bardzo trudne: silne zarobaczenie, płukanie organizmu z toksyn i ciągłe badania wzroku. Na szczęście dzięki wspaniałym ciociom, a następnie pod okiem super specjalistów (szczególnie okulisty), Pszczółka z dnia na dzień stawała się coraz silniejsza. Jej apetyt wzrastał, a zainteresowaniem otoczenie z biegiem czasu nie miało końca. Teraz jest okazem zdrowia. Niestety koci katar zostawił po sobie ślad w postaci białych plamek na oczkach, oraz wzmożonego łzawienia, lecz nie są defekty, które w jakikolwiek sposób wpływają na zachowanie kotki. To tylko estetyka, która w niczym nie przeszkadza. Wg nas z takimi oczkami jest najpiękniejsza!

A jaka jest Pszczółka? Oj, temu maleństwu energia się nie kończy. Pszczółka dosłownie „lata” po mieszkaniu! Już pierwszego dnia w domu tymczasowym przytulała się do człowieka z ogromną potrzebą miłości i troski. Wiedziała, że człowiek to jej przyjaciel. Od razu pokazała, że uwielbia się przytulać i mruczeć. Ale po paru dniach wyszło szydło z worka… . Dla tej małej istotny nie ma za dużej miseczki z karmą. To prawdziwy obżarciuch! Szum otwieranej szuflady, szelest saszetki czy dźwięk wieczka puszki… Pszczółka już jest gotowa do jedzenia. Naprawdę! Jest w tym na tyle dobra, że miseczki po jedzeniu wręcz lśnią (tak miseczki – miseczka drugiego kotka, który też chciałby coś w końcu zjeść też lśni). Dla Pszczółki nie ma też niemożliwej pozycji do snu. Nogi z tyłu, głowa z przodu i wszystko do góry nogami? Załatwione! Ten kot uwielbia się przeciągać i chwalić swoim giętkim kręgosłupem.

Latająca Pszczółka szuka kochającego domu, gdzie może dużo jeść, rozciągać się i przytulać. Świetnie dogaduje się też z innymi kotami. Szuka domu niewychodzącego, z pełnymi zabezpieczeniami. Jeśli chcesz się nią zaopiekować, wypełnij formularz adopcyjny.

💜Więcej zdjęć Pszczółki