Rzodkiewka

Mam dom od: 1.02.2018

Rzodkiewka urodziła się jako bezdomna kotka na terenie podwarszawskiej miejscowości. Razem z mamą i rodzeństwem (bratem i trzema siostrami) koczowała w miejscu, które było niebezpieczne dla kociej rodziny. Na szczęście miały niesamowite szczęście, że zostały wypatrzona przez osobę, dla której ich los nie był obojętny. Wszyscy trafili do domu tymczasowego, gdzie mogą się cieszyć ciepłem, pełną miseczką i bliskością swojej mamy, która nie musiała szukać dla nich jedzenia ani też nie była już narażona na żadne niebezpieczeństwa. Dzieciaki od tamtego czasu sporo urosły, stały się zupełnie samodzielne i teraz do szczęścia brakuje im tylko domów stałych!

Rzodkiewka jest bardzo przebojową i rezolutną koteczką, która zawsze jest pierwsza do zabaw i psocenia. Nic nie ujdzie jej uwadze, wszystko musi sprawdzić, poznać, zaczepić. Jest bardzo odważna i zwykle nie ma dla niej rzeczy strasznych, które są w stanie poskromić jej temperament. Uwielbia demonstrować jakim jest odważnym kotkiem! Jest mega miziakiem, mruczy kiedy jest głaskana, a jak domaga się więcej, to nawet miauczy! Uwielbia ganiać za piłeczkami, piórkami, ale dla Rzodkiewki wszystko może być zabawką – łącznie ze skarpetką wiszącą na suszarce. Uwielbia się chować pod kołdrą, gdzie zapewne planuje polować na potwory. Jest wulkanem energii!

Koteczka fantastycznie dogaduje się z innymi kotami, dlatego nie nadaje się na jednego kota w domu. Do adopcji oddamy ją w dwupaku z rodzeństwem lub do domu, w którym mieszka już inny młody kot.

Więcej zdjęć Rzodkiewki