Szafir

Mam dom od: 27.10.2017

Szafir to młody kocurek, który został zabrany z piwnicy. Miał koci katar i zapalenie płuc, gdyby został w tym miejscu kilka dni dłużej, odszedłby. Na szczęście pomoc przyszła w porę i dziś Szafir cieszy się w pełni z uroków życia w domu tymczasowym, gdzie jest ciepło, bezpiecznie i można bawić się do woli z innymi kocimi kumplami. Do pełni szczęścia Szafirowi brakuje jedynie domu stałego, z osobistymi człowiekami i osobistym kocim kumplem.

Szafirek to bardzo rezolutny kawaler, który wszystkich wokół chętnie obdarowuje swoim głośnym mruczeniem i ugniataniem. Jest przy tym niezwykle odważny i uroczy. Kocurek jest bardzo śmiały, dlatego nie ma problemu z tym, by już dosłownie po sekundzie nawiązać szczere znajomości z innymi kotami, wprawiając niekiedy towarzystwo w zakłopotanie. Wszędzie jest go pełno, uwielbia piórka i mizianki na rękach – w końcu człowieki są od tego, by głasiać i tulić kota. I każda pora dnia jest do tego odpowiednia!

Szafir uwielbia inne koty, chętnie się z nimi bawi i obmyśla kolejne plany zdobycia świata, unicestwienia kolejnego piórkowego potwora czy ogromnej puchowej myszki. Z tego względu kocurek nie nadaje się do domu, gdzie nie będzie innych kotów.

♥ Więcej zdjęć Szafira