Toffi

Mam dom od: 8.01.2018

Toffi trafił pod naszą opiekę prosto z warsztatu samochodowego, gdzie jego mama się okociła. Kiedy dzieciaki podrosły, zaczęły wychodzić. Miejsce to jednak nie było dla nich bezpieczne – mogły zginąć pod kołami samochodów i były przeganiane przez pracowników zakładu. Kiedy kociaki do nas trafiły, były koszmarnie brudne, zarobaczone i przeziębione. Na szczęście wszystko, co złe mają już za sobą, dlatego Toffi i jej rodzeństwo szukają kochających domów, już takich na zawsze.

Toffi to bardzo rezolutny i uroczy kawaler, który swoją słodkością potrafi bardzo szybko stopić najbardziej niewzruszone serca człowiecze. Kocurek nie ma problemu z tym, by nawiązać szczere znajomości z innymi kotami, wprawiając niekiedy towarzystwo w zakłopotanie. Wszędzie jest go pełno, uwielbia piórka i mizianki na rękach – w końcu człowieki są od tego, by głasiać i tulić kota. I każda pora dnia jest do tego odpowiednia! Jednym słowem, prawdziwy z niego “maślak” – musi być zawsze obok, blisko, ociupinkę!

Toffi uwielbia inne koty, chętnie się z nimi bawi i obmyśla kolejne plany zdobycia świata, unicestwienia kolejnego piórkowego potwora czy puchowej myszki. Z tego względu kocurek nie nadaje się do domu, gdzie nie będzie innych kotów.

♥ Więcej zdjęć Toffi