Wacik

Mam dom od: 9.06.2018

Wacik to kocurek, który wraz z mamą i bratem został zgarnięty z ulicy. Kociaki przyszły na świat w przychodni, jednak ludzie uznali, że koty nie mogą zostać w tym miejscu i zostały oddelegowane na dwór. Ktoś próbował stworzyć rodzinie bezpieczne schronienie, ale kotka zabrała maluchy i dopiero po jakimś czasie wróciła. I tak w deszczu i na wietrze koczowała pod apteką, między budynkami, bez zadaszenia i na prowizorycznym posłaniu. Ludzie zlitowali się nad kocią rodziną i szukali dla trójki bezpiecznego schronienia. Dziś dzieciaki są zupełnie samodzielne i czekają na kochający dom.

Wacik to przeuroczy kocurek, który zachwyca każdego swoim pięknym futerkiem, które nie dość, że jest lśniące i mięciutkie, to w dodatku jest dłuższe, mimo że jego mama oraz brat mają krótką sierść. Kocurek wygląda jak puchata kuleczka, która w dodatku jest straszną ciapą. Wacik to mała niezdara, której ciągle przydarza się coś zabawnego, a to łapka zaplącze mu się o drugą łapkę, a to kocurek nie wymierzy odpowiedniej odległości i po chwili okazuje się, że łóżko kończy się nie tam, gdzie zostało to założone, a to ogonek jest niesforny i trzeba go koniecznie upolować – to nic, że się nie da! Wacik nigdy nie traci nadziei! Ten młody kawaler uwielbia również wszelkiego rodzaju kocie zabawki, najbardziej umiłował sobie piórka, na które potrafi polować godzinami. Wacik jest w dodatku kocurkiem, który ulega pomysłom kociej bandy i psoci z nią ile wlezie! Kiedy się zmęczy czasem nawet zaszczyci człowieka swoim towarzystwem – wzięty na ręce, zaczyna mruczeć i słodko zasypiać.

Wacik uwielbia inne koty – gdy nie widać żadnego kociego kompana na horyzoncie, czuje się nieswojo i zaczyna szukać towarzystwa. Sam szybko się nudzi i nie ma ochoty na zabawy tylko z człowiekiem. Dlatego w nowym domu musi mieć zapewnione kocie towarzystwo.

♥ Więcej zdjęć Wacika