Medal 8 urodziny Kociej Łapki – Wirtualny bieg charytatywny

Z okazji 8 urodzin Kociej łapki, chcemy zaprosić Was do wspólnej zabawy – do udziału w wirtualnym, charytatywnym biegu z okazji 8 urodzin Kociej Łapki. To wydarzenie jedyne w swoim rodzaju, bo przecież okazja również jest wyjątkowa! W końcu każde urodziny obchodzi się tylko raz!

Medal, który możecie zdobyć, również jest wyjątkowy…

Metalowy, o wymiarach 74×67 mm. Zawieszony na ozdobnej smyczy, na której widnieje nazwa biegu. Grafikę, która znalazła się na projekcie medalu, przygotował dla nas Konrad Rysuje. Dzięki temu jest niepowtarzalny i zdobyć go możecie, tylko biegnąc razem z nami!

Kup go już teraz i biegaj razem z nami!

Im więcej sprzedamy medali, tym więcej uda nam się zdobyć środków na Kocią Łapkę! Udostępniajcie link do aukcji Waszym znajomym! Niech ta akcja idzie w świat! Zróbmy razem coś dobrego – pomóżmy zwierzakom i zadbajmy o nasze zdrowie.

Na czym polega Wirtualny Bieg Charytatywny?

Kup pakiet startowy. Wybierz dzień pomiędzy 10 kwietnia, a 10 maja 2021 r. i pokonaj dystans minimum 8 km (np. bieg, spacer, nordic walking). Możesz to zrobić podczas jednej aktywności, możesz też podzielić sobie dystans na odcinki – liczy się suma kilometrów! Udokumentuj swój czas na telefonie lub zegarku i wyślij na nasz adres mailowy. Na podany podczas zakupu medalu adres zamieszkania lub paczkomat wyślemy Twój medal!

UWAGA: Pakowanie medali i przekazanie ich kurierowi, rozpocznie się najpóźniej w trzecim tygodniu maja 2021 roku! Sprzedaż pakietów rozpoczęła się 10 kwietnia 2021 i trwa dwadzieścia dni.

tagi: charytatywny bieg, konrad rysuje, święto kociej łapki, wsparcie dla kociej łapki