Miska szczęścia – Laura Osęka

Już w środę, 31.10.2018 r., będzie miała miejsce premiera książki kulinarnej Miska szczęścia – Laura Osęka.

Autorkę książki znamy od kilku lat, jeszcze przed stworzeniem Kociej Łapki adoptowała od nas dwa koty. I od tamtej pory ta znajomość trwa. Laura wielokrotnie nam pomagała, ale tym razem zrobiła coś niezwykłego! Bo 10% dochodu ze sprzedaży “Miski szczęścia” trafi do podopiecznych z naszego domu tymczasowego

Lauro, kolejny raz bardzo dziękujemy! A Was wszystkich zachęcamy do kupna tej pozycji kulinarnej. Nie tylko ze względu na to, że wspiera naszą działalność, ale jest to przede wszystkim książka, która w swojej prostocie nas zachwyca!

Pięknie wydania, z banalnie prostymi przepisy na każdą kieszeń, które robi się w maksymalnie 30 minut. Znalazły się w niej przepisy z podziałem na produkty sezonowe, które można dostać na każdym targowisku. Laura jest zwolenniczką wspierania lokalnych przedsiębiorców, nie udziwnia, wybiera to, co na naszym rynku jest najlepsze i najsmaczniejsze. Przepisy bazują głównie na daniach bezmięsnych. Kilka przepisów zawiera w swoim składzie ryby i jaja, ale można spokojnie przyrządzić je bez tych produktów. Gorąco polecamy!

tagi: książka, kupując pomagasz, wsparcie dla kociej łapki