Najbardziej fajowy bieg Smelkołajkowy!

Nie spoczywamy na laurach i biegniemy dalej!
Po biegu z okazji Halloween, czas na ten Mikołajkowy! A dokładniej czas na Najbardziej fajowy Bieg Smelkołajkowy!

Kto dołączy? Sprzedaż pakietów trwa tylko do 6 grudnia!
Możecie kupić pakiet tylko z medalem, lub pakiet Medal + kubek (tych jest dostępnych tylko 30 sztuk!)


Najbardziej fajowy bieg Smelkołajkowy!
Wirtualny Bieg Charytatywny Kociej Łapki

Z okazji zbliżających się Mikołajek po raz kolejny chcemy zaprosić Was do wspólnej zabawy – do udziału w wirtualnym, charytatywnym biegu. To wyjątkowe wydarzenie, dlatego zależy nam na tym, by zachęcić Was do zimowej aktywności na świeżym powietrzu przy jednoczesnym wsparciu podopiecznych Kociej Łapki!

Medal, który możecie zdobyć, również jest wyjątkowy… Metalowy, o wymiarach 52×70 mm. Zawieszony na ozdobnej smyczy ozdobionej również motywem zimowego Smelika. Grafikę, która znalazła się na projekcie medalu, przygotowała dla nas Martyna z Twórczy Byk. Dzięki temu medal jest niepowtarzalny i zdobyć go możecie, tylko jeśli będziecie biegać razem z nami!

Im więcej sprzedamy medali, tym więcej uda nam się zdobyć środków na Kocią Łapkę! Udostępniajcie link do aukcji Waszym znajomym! Niech ta akcja idzie w świat! Zróbmy razem coś dobrego – pomóżmy zwierzakom i zadbajmy o zdrowie.

Na czym polega Wirtualny Bieg Charytatywny? Kup pakiet startowy. Wybierz sobie dowolny dzień pomiędzy 6 a 12 grudnia 2021 r. W tym okresie pokonaj dystans minimum 5 km (np. bieg, spacer, nordic walking, rower). Możesz to zrobić podczas jednej aktywności, możesz też podzielić sobie dystans na odcinki – liczy się suma kilometrów! Udokumentuj swój czas na telefonie lub zegarku i wyślij na go nasz adres mejlowy. Na podany podczas zakupu medalu adres zamieszkania lub paczkomat wyślemy Twój medal!

tagi: charytatywny bieg, kupując pomagasz, Twórczy Byk, wsparcie dla kociej łapki