Prezent dla Bliskich – ratunek dla kociaków!

Do świąt Bożego Narodzenia zostały jeszcze dwa miesiące, ale my już dziś rozpoczynamy akcję Prezent dla Bliskich – ratunek dla kociaków!

Wostatnim czasie otrzymaliśmy bardzo dużo kocich i nie tylko kocich gadżetów. Wszystkie są całkowicie nowe i idealnie sprawdzą się na prezent! A Wy licytując je na aukcjach Kociej Łapki macie pewność, że całość wylicytowanej kwoty trafi do naszych podopiecznych. A przesyłka dotrze do was na czas i to do rąk własnych, bez konieczności stania w długich sklepowych kolejkach.

Zapraszamy więc do śledzenia naszego >>> Charytatywnego Allegro.

Będziecie wtedy na bieżąco ze wszystkimi aukcjami i nic nie umknie Waszej uwadze!

Zamiast biegać po sklepach w poszukiwaniu najpiękniejszego prezentu dla osób najbliższych Twojemu sercu, odwiedź nasz bazarek! Znajdziesz na nim wiele niepowtarzalnych rzeczy, którymi sprawisz radość ukochanej osobie czy przyjacielowi. Przy okazji unikniesz szalonej gorączki zakupów i podwyżki cen, a Twój wybór prezentu będzie w pełni przemyślany i dodatkowo spełnisz dobry uczynek – wspomożesz kociaki, które są podopiecznymi Kociej Łapki.

Na naszym allegro praktycznie codziennie pojawiają się niezwykłe rzeczy (również bez kocich akcentów), m.in. biżuteria, kolczyki, książki, kubki, zakładki do książek, torby eko, przypinki, magnesy i wiele, wiele innych drobiazgów, które idealnie nadają się na prezent dla kogoś bliskiego.

Kupując drobiazgi na naszych aukcjach, sprawisz ogromną radość bliskiej osobie, ale także pomożesz kociakom z DT Kocia Łapka, ponieważ CAŁOŚĆ dochodu ze sprzedaży przekazana będzie na leczenie i utrzymanie naszych podopiecznych.

Zachęcamy zatem do udziału w aukcjach, udostępniania wydarzenia i zapraszania znajomych!

tagi: aktualności, pomóż pomagać, prezent dla bliskich