Śniadania w Parku – 2 czerwca 2019 – Pruszków

“Śniadania w Parku to sąsiedzkie spotkania w Parku Kościuszki w Pruszkowie, na które Cię serdecznie zapraszamy w sezonie od maja do września każdego roku – ZJEDZ Z NAMI ŚNIADANIE!

Promujemy zdrowie, aktywny wypoczynek, wolontariat na rzecz innych, kulturę i odpowiedzialny biznes.

Śniadania w Parku odbywają się cyklicznie od 2015 r. w Parku Kościuszki w Pruszkowie. Ich program projektowany jest dość spontanicznie przez ochotników i pod wpływem pomysłów samych uczestników inicjatywy. Plan danego sezonu powstaje na spotkaniach pt.”Forum dla aktywnych”, które są otwarte dla chętnych do pomocy; pasjonatów różnych dziedzin, animatorów czasu wolnego, członków stowarzyszeń, fundacji, pracowników instytucji kultury, a także dla przedsiębiorców prowadzących odpowiedzialny biznes.

Organizatorzy Śniadań w Parku to przyjezdni lub Pruszkowianie, a także ich znajomi z okolic. 80% tych osób to członkowie i wolontariusze organizacji społecznych. Stała grupa ciągle ulega przyjemnej rotacji, a tworzy ją ciekawa mozaika temperamentów, pasji i wykonywanych zawodów.

Funkcję koordynatora Śniadań w Parku pełni pomysłodawczyni wydarzenia- Emilia Frydrych, animatorka kultury, prezes Społeczne Stowarzyszenie “Forum Pruszków”.”

Będziemy i my z naszym charytatywnym stoiskiem. Prócz biżuterii, kubków i innych drobiazgów zaproponujemy coś na śniadanie 😉 – pyszne przekąski i lemoniadę. Zapraszamy!

.

.

.

.

tagi: charytatywne stoisko, kupując pomagasz, piknik