TY SIĘ BAWISZ… A ONE UMIERAJĄ ZE STRACHU!

TY SIĘ BAWISZ… A ONE UMIERAJĄ ZE STRACHU! 😭
Już za chwilę będziemy żegnać stary rok. Będzie temu towarzyszyć radość, zabawa i życzenia wszystkiego, co najlepsze. Jednak ta noc nie dla wszystkich będzie tak radosna i beztroska. Dla wielu zwierząt będzie ostatnią w życiu, ponieważ zdezorientowane, ogłuszone, w stresie i szoku wpadną na ogrodzenia, pod auta lub po prostu zatrzymają im się serca.
Obecnie cała branża wyrobów pirotechnicznych w Polsce generuje obroty na poziomie 700 milionów złotych!!! Jesteśmy 4 światowym eksporterem! Aż 65 proc. osób używa środków pirotechnicznych lub uczestniczy w wydarzeniu z ich wykorzystaniem.
Jak więc ma się to do troski o zwierzęta i ludzi, dla których sylwestrowe strzelanie to koszmar?
Zamiast wydawać kilka stówek na chwilę ulotnej przyjemności, która niesie ze sobą więcej złego, pomysł o naprawdę potrzebujących organizacjach, które przez pandemię, kryzys ekonomiczny i wojnę są często na skraju zakończenia działalności, dla których nawet najmniejsza kwota to czasem szansa na przetrwanie. Zrób coś dobrego – przekaż te pieniądze na rzecz zwierząt lub osób potrzebujących wsparcia finansowego. Wejdź w ten nowy rok jako lepszy człowiek! Naprawdę warto!
My kochamy, dlatego nie strzelamy! A Ty? Dołączysz?

tagi: Akcje Kociej Łapki, kocham nie strzelam, konrad rysuje