Zwierzęta z Ukrainy? Chcesz pomóc, zwolnij miejsce przejmując opiekę nad tym gotowym do adopcji!

Kochani,
Adoptujac zwierzaka z domów tymczasowych, z fundacji robicie miejsce dzięki któremu pomoc może otrzymać kolejny zwierzak.
O wiele łatwiej i lepiej osobom z niewielkim doświadczeniem, lub z całkowitym brakiem doświadczenia w opiece nad kotami, będzie zaopiekować się zwierzakiem już “ogarniętym”.
Na to miejsce fundacja czy już bezpośrednio sam dom tymczasowy, będzie mógł przyjąć zwierzę wymagające większej opieki, zarówno tej medycznej i behawioralnej. Większość naszych domów tymczasowych radzi sobie nawet z opieką typu kroplówki czy leki iniekcyjne, co bardzo ogranicza niepotrzebne wizyty w lecznicy i związany z tym stres.
Dlatego jeśli chcesz pomóc PRZEDE WSZYSTKIM postaw na adopcję w pełni już gotowego do zamieszkania w nowym domu zwierzaka!

Nasze koty do adopcji:
www.kocialapka.org.pl/koty

Możesz też zgłosić się jako dom tymczasowy!
A jeśli ta forma pomocy nie jest możliwa, wesprzyj karmą, żwirkami i finansowo – na leczenie zwierząt, które tego potrzebują.

Na chwilę obecną Kocia Łapka skupia się na adopcjach tych zwierząt, które już ma. Musimy zwolnić miejsce i zmniejszyć koszta, by w dalszej perspektywie móc dalej pomagać.

Jeśli chodzi o wsparcie dla kotów z Ukrainy, na chwilę obecną wspierać będziemy Fundację Viva w kontakcie z osobami, które bezpośrednio do nich zgłosiły się z chęcią pomocy. Wspieramy też pomocą behawioralną i fizyczną w formie transporterów, które pojadą na granicę po zwierzaki.