Charytatywny kalendarz DT Kocia Łapka 2018 już w przedsprzedaży!

Przepiękny Kalendarz Charytatywny DT Kocia Łapka na 2018 rok już jest w przedsprzedaży!

Kalendarz jest przepiękny! Każdy miesiąc przedstawia innego z naszych uroczych podopiecznych. Każda strona to najlepsze zdjęcia wybrane spośród dziesiątek kocich portretów autorstwa Marta Ky Photography, Fotografia Kocim Okiem i Drapacze. A przy każdym kocie krótka historia opisana jego własnymi słowami! Po raz kolejny kalendarz zaprojektował nam nieodpłatnie Mikołaj Sierpiński, spod którego rąk wychodzą perełki! W tym przypadku nie mogło być inaczej! Dziękujemy!!! 

Rozmiar kalendarza to: 297 x 380 mm. Wydrukowany jest na błyszczącym papierze kredowym o grubość 250 g/cm2. Wydrukowany będzie w nakładzie tylko 300 sztuk!

Dochód z jego sprzedaży wesprze w całości leczenie i utrzymanie naszych podopiecznych. Niestety koszt kalendarza jest uzależniony od tego, że nie udało się nam w tym roku znaleźć sponsorów!

UWAGA! Kalendarz jest w PRZEDSPRZEDAŻY! Z drukarni kalendarze powinny dotrzeć do nas pod koniec listopada. Wtedy rozpoczniemy wysyłkę. Prosimy śledzić nasze posty na facebooku → DT Kocia Łapka, będziemy informować o tym wysyłkach na bieżąco!

Kalendarz można kupić na naszych allegro → KALENDARZ CHARYTATYWNY 2018

 

 

 

tagi: Akcje Kociej Łapki, aktualności, kalendarz 2018, kalendarz charytatywny, podaruj kotom święta, pomóż pomagać, prezent dla bliskich, święto kotów