Pomóż nam pomagać. Podaruj kotom święta!

Do świąt Bożego Narodzenia zostało jeszcze półtora miesiąca, ale my już dziś rozpoczynamy akcję Pomóż nam pomagać. Podaruj kotom święta!

W ostatnim czasie otrzymaliśmy bardzo dużo kocich i nie tylko kocich gadżetów. Wszystkie są nowe i idealnie sprawdzą się na prezent! Poza tym licytując prezenty na aukcjach Kociej Łapki macie pewność, że całość wylicytowanej kwoty trafi do naszych podopiecznych. A przesyłka dotrze do Was na czas i to do rąk własnych, bez konieczności stania w długich sklepowych kolejkach.

Zamiast biegać po sklepach w poszukiwaniu najpiękniejszego prezentu dla osób najbliższych Twojemu sercu, odwiedź nasz bazarek! Znajdziesz na nim wiele niepowtarzalnych rzeczy, którymi sprawisz radość ukochanej osobie czy przyjacielowi. Przy okazji unikniesz szalonej gorączki zakupów i podwyżki cen, a Twój wybór prezentu będzie w pełni przemyślany i dodatkowo spełnisz dobry uczynek – wspomożesz kociaki, które są podopiecznymi Kociej Łapki.

Na naszym allegro praktycznie codziennie pojawiają się niezwykłe rzeczy (również bez kocich akcentów), m.in. biżuteria, kolczyki, książki, kubki, zakładki do książek, torby eko, przypinki, magnesy i wiele, wiele innych drobiazgów, które idealnie nadają się na prezent dla kogoś bliskiego.

Kupując drobiazgi na naszych aukcjach, sprawisz ogromną radość bliskiej osobie, ale także pomożesz kociakom z DT Kocia Łapka, ponieważ CAŁOŚĆ dochodu ze sprzedaży przekazana będzie na leczenie i utrzymanie naszych podopiecznych.

Zapraszamy więc do śledzenia naszego allegro ze świątecznymi prezentami! Nie czekaj! Kliknij już teraz w poniższy baner i kupuj prezenty, nie wychodząc z domu!

 

tagi: akcja zimowa, Akcje Kociej Łapki, aktualności, boże narodzenie, kampania kociej łapki, podaruj kotom święta, pomóż pomagać, prezent dla bliskich