Ogólnopolska Konferencja Behawioryzmu Zwierząt – 14.10.2017 r. – Warszawa

 

Jak lepiej rozumieć kota?

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak interpretować zachowania kota i które z nich mogą świadczyć o zaburzeniach behawioralnych, weź udział w Ogólnopolskim Kongresie Behawiorystycznym!

Zastanawiasz się, jak zapewnić kotu odpowiednie zajęcia i wzbogacić jego środowisko zgodnie z naturalnymi potrzebami, żeby zapobiegać problemom behawioralnym? Twój kot jest agresywny lub lękliwy i chcesz dowiedzieć się, jak nad tym pracować? Szukasz informacji na temat wpływu diety na zdrowie i zachowanie kotów?

Na te i wiele innych pytań poznasz odpowiedź podczas Ogólnopolskiego Kongresu Behawiorystycznego, w całości poświęconemu Psychologicznym aspektom zachowań kotów i terapii zaburzeń behawioralnych”, który odbędzie się 14 października br. w Warszawie.

Podczas wydarzenia wystąpią uznani eksperci z kraju i zagranicy, m.in. lek. wet. Amber Batson, Beata Leszczyńska, Małgorzata Biegańska-Hendryk, Katarzyna Ganszczyk-Rawska czy Magdalena Chmielarz, którzy podzielą się swoim wieloletnim doświadczeniem z zakresu diagnozy i terapii kotów.

Jeśli interesujesz się zachowaniami kotów lub profesjonalnie pracujesz z kotami jako behawiorysta, lekarz weterynarii, technik weterynarii, dietetyk, zoofizjoterapeuta, zapraszamy do udziału w jedynym tak praktycznym wydarzeniu.

Więcej informacji o wydarzeniu dostępnych jest tutaj: Ogólnopolska Konferencja Behawioryzmu Zwierząt

DT Kocia Łapka jest partnerem tego wydarzenia!

tagi: aktualności, behawioryzm zwierząt, event, kongres behawiorystyczny, psychologiczne aspekty zachowań kotów, terapia zaburzeń behawioralnych kotów