Birma

Umaszczenie: bure
Urodzony: 11.2015
Odrobaczenie: tak
Szczepienia: tak
Kastracja: tak
Test Fiv: ujemny
Test Felv: ujemny
Czip: tak
Kuweta: tak
Dom z dziećmi: tak, ale starszymi
Relacja z kotami: przyjazna
Relacja z psami: nie sprawdzono

Birma wraz ze swoim bratem Nepalem, mieszkała przy bardzo ruchliwej ulicy. Rodzeństwo często widywane było przy jednym z salonów samochodowych – miejsca, które nie jest bezpieczne dla kotów ze względu na ciągły ruch aut, niebezpieczne maszyny i zakamarki. Na szczęście, pracownicy salonu nie pozostali jednak obojętni na los kotów – postanowili im pomóc! I tak właśnie poznaliśmy te przepiękne burasy.

Birma jest prześliczną kotką o piaskowym odcieniu futerka i przepięknych zielonych oczach. Przyznam, że nie możemy się nadziwić, że dotąd nikt nie zakochał się w tej uroczej parce. Birma z bratem trafili do nas jako rozbrykane maluchy. Teraz to już odchowane, dorosłe i stateczne (no może nie wtedy kiedy chodzi o zabawę) koty. Birma jak na kota w kwiecie wieku przystało, uwielbia zabawę w polowanie! Piórka na patyczkach – strzeżcie się! Kiedy instynkt łowiecki jest już zaspokojony, Birma nie pogardzi też zabawą z kocimi kumplami. Najbardziej lubi spędzać czas z bratem, bo to z nim jest najbardziej związana z całej kociej ferajny. Rodzeństwo co dzień oddaje się swej kociej rutynie – razem jedzą, wzajemnie się myją, bawią, a potem śpią przytuleni.

W stosunku do człowieka, koteczka też jest bardzo przyjacielska. Kocha wszelkie mizianki i drapanie za uszkiem. Kiedy po pracy wraca się do domu – pierwsza przybiega na powitanie. Jeśli pozwolisz jej spać ze sobą w łóżku, w zamian wymruczy najpiękniejsze kołysanki.

Adopcja kota w wieku Birmy to tak naprawdę same plusy. Kotka ma za sobą wszelkie choroby wieku dziecięcego. Wiemy co lubi i jak z nią „rozmawiać”. Ma swój czas na zabawę, ale czas Twojej nieobecności pewnie wykorzysta na drzemkę zamiast na dzikie harce po domu. Jednocześnie jest na tyle młoda, że przed Wami całe długie życie.

Naszym marzeniem jest by znalazł się dla Birmy dom, który zechciałby przygarnąć również jej brata Nepala. Koty od zawsze są razem i byłoby cudownie, gdyby nie trzeba byłoby rozdzielać. Jeśli jednak zakochasz się w Birmie, a mieszkasz już z jakimś kocim rezydentem – adopcja też będzie możliwa. Prosimy zapoznaj się z jej warunkami i wypełnij ankietę adopcyjną na naszej stronie. Zapraszamy!

Birma szuka domu niewychodzącego z pełnymi zabezpieczeniami (balkon/okna).

💜 Więcej zdjęć Birmy