Tamiza

Umaszczenie: białe z czarnym
Urodzony: 05.2019
Odrobaczenie: tak
Szczepienia: tak
Kastracja: tak
Test Fiv: ujemny
Test Felv: ujemny
Czip: tak
Kuweta: tak
Dom z dziećmi: tak, ale starszymi
Relacja z kotami: przyjazna, nie nadaje się na kociego jedynaka
Relacja z psami: nie sprawdzono

Tamiza została odłowiona ze swoim rodzeństwem i dziką mamą na jednym z warszawskich podwórek. Mama Tamizy przez bardzo długi czas nie chciała się złapać, ale dzięki pomysłowości osoby dokarmiającej kotka w końcu trafiła na kastrację. Maluchy natomiast zamieszkały w domu tymczasowym.

Tamiza to przeurocza koteczka o nietuzinkowej urodzie. Uwielbia głaskanie i często kładzie się obok, albo na człowieku. Czasami tak bardzo chce żeby ją miziać, że barankuje w ścianę co jest super śmieszne i urocze – cała Tamizia.  Nie jest typem szalonego rozrabiaki i śpi najwięcej z całego rodzeństwa ale raz na jakiś czas bierze udział w gonitwach za siostrami, obecnie to przybrane siostry. Nie lubi być sama w pokoju i zawsze, kiedy tak się stanie, woła nas słodkimi miauknięciami. Poza tym niezwykle uroczo gada przez sen, w dodatku zaraz po przebudzeniu można z nią przeprowadzić dyskusje o tym co jej się śniło.

Tamizia zrobiła ogromny postęp i z kota uciekającego przed człowiekiem przeistoczyła się w ogromnego miziaka. Jest trochę nieporadna i przez to oraz przez jej niekonwencjonalną urodę czasami nazywamy ją “kosmitą” ale to tylko dodaje jej uroku i słodyczy.

Tamiza to zdecydowanie kotek do adopcji  do innego kota o podobnym, spokojnym charakterze, tylko do domu niewychodzącego, z wykonanymi zabezpieczeniami (osiatkowany balkon i/lub zabezpieczenia okien).

💜Więcej zdjęć Tamizy